Zlecenie 12725957 - 571/1102/ZP/2026 Wykonanie usługi konserwacji urządzeń do...

   
Analizuj
Zamówienie 12725957
źródło Internet
data publikacji 2026-08-31
przedmiot zlecenia
571/1102/ZP/2026 Wykonanie usługi konserwacji urządzeń do przechowywania materiałów niejawnych i elektronicznych nośników informac
ji klasy B i C dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek wojskowych i instytucji będących na zaopatrzeniu.

Przedmiot zamówienia: 1 Wykonanie usługi konserwacji urządzeń do przechowywania materiałów niejawnych i elektronicznych nośników informacji klasy B i C dla 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek wojskowych i instytucji będących na zaopatrzeniu.
branża Ochrona
podbranża sprzęt antywłamaniowy
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt antywłamaniowy

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12730989 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie Przedmiot zamówienia: 1 Zakup wraz z dostawą 14 szt. certyfikowanych kłódek...
12735658 2026-09-08
godz. 12:00
Dolnośląskie DOSTAWA: SZAFKA NA KLUCZE Adres dostawy: M040
12733339 2026-09-09
godz. 08:00
Śląskie „Dostawa zestawów naprawczych kłódek, zamków i okuć budowlanych” dla Spółki...
12734720 2026-09-09
godz. 08:00
Dolnośląskie INFR/K Dostawa zamków Przedmiot zamówienia: 1 1
12735920 2026-09-09
godz. 12:00
Dolnośląskie Zakup 1szt. szafy ogniotrwałej na materiały niebezpieczne wraz z montażem,...
12733049 2026-09-09
godz. 15:30
Mazowieckie WZ/298/2026/III/O Zakup worków oraz skrzyń ewakuacyjnych Przedmiot zamówienia:...
12736216 2026-09-11
godz. 14:00
Wielkopolskie Klamka szafy wysokiego napięcia wraz z wkładką (komplet) do poj. EN76
12735922 2026-09-14
godz. 12:00
Śląskie Zakup i montaż elektromechanicznych depozytorów na klucze wraz z systemem...
12730969 2026-09-16
godz. 14:14
Łódzkie Zakup i montaż drzwi antywłamaniowych RC4 wraz z czytnikiem. Przedmiot...
12735694 2026-09-24
godz. 00:00
Dolnośląskie Zakup, dostawa, montaż, konfiguracja i uruchomienie elektronicznego depozytora...