Zlecenie 12733075 - 27/08/2026 Dostawa środków gaśniczych do wozów bojowych ...

   
Analizuj
Zamówienie 12733075
źródło Internet
data publikacji 2026-09-03
przedmiot zlecenia
27/08/2026 Dostawa środków gaśniczych do wozów bojowych

Przedmiot zamówienia: 1 Dostawa środków gaśniczych
branża Ochrona
podbranża sprzęt i instalacje p-poż
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt i instalacje p-poż

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12713115 2026-09-11
godz. 10:00
Małopolskie ZOZ.V.010/DZP/26/PU/26 Świadczenie usług serwisowych instalacji sygnalizacji...
12730771 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie Dostawa hydrantów
12732978 2026-09-11
godz. 11:00
Pomorskie Zakup średniego używanego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej...
12723206 2026-09-11
godz. 14:00
Kujawsko-Pomorskie ,,Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wraz z wdrożeniem usług i...
12724751 2026-09-14
godz. 11:00
Dolnośląskie Budowa spójnego systemu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej w Mieście Legnicy...
12726305 2026-09-15
godz. 10:00
Dolnośląskie Wykonanie instalacji zraszaczowej i tryskaczowej dla obiektów: H-57, H-62,...
12734183 2026-09-18
godz. 10:00
Śląskie Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa zintegrowanego systemu...
12723649 2026-09-18
godz. 14:00
Dolnośląskie Zaprojektowanie i wykonanie instalacji SSP w budynku byłego terminala Portu...
12706550 2026-09-21
godz. 09:00
Śląskie Dostawy do kopalń JSW S.A. zaworów, szafek i wstawek hydrantowych z terminem...
12335237 2026-09-30
godz. 09:00
Śląskie "Doposażenie jednostek OSP na terenie Gminy Świnna w sprzęt ratowniczo -...