Zlecenie 12734705 - 18/zpp/DIL-ZP/26 Dostawa asortymentu dla osób ze...

   
Analizuj
Zamówienie 12734705
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
18/zpp/DIL-ZP/26 Dostawa asortymentu dla osób ze szczególnymi potrzebami część II - nr postępowania 18/zpp/DIL-ZP/26

Przedmiot
zamówienia: 1 Dostawa asortymentu dla osób ze szczególnymi potrzebami część II
branża BHP, odzież ochronna i robocza, artykuły i środki bhp, Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Windy i dźwigi
podbranża artykuły, osprzęt, windy towarowe, osobowe, platformy, maszyny i sprzęty inne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: artykuły, osprzęt , windy towarowe, osobowe, platformy , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12721741 2026-09-11
godz. 15:00
Mazowieckie 2100177998 zakup zaworów WK6B-A GAZ DN150 PN 16 AISI Zwracamy się z uprzejmą...
12729924 2026-09-11
godz. 18:00
Mazowieckie Zakup czujników / elementów do montażu cystern. Zapraszamy do udziału w...
12734843 2026-09-14
godz. 10:00
Śląskie Dostawa i montaż kasowników biletowych do autobusów z funkcją płatności kartą...
12733296 2026-09-14
godz. 14:00
Łódzkie Naprawa ram wózków 4ANc
12734386 2026-09-15
godz. 09:45
Pomorskie Zakup i dostawa kaset do szczotek walcowych i nakładek do oczyszczarki...
12695429 2026-09-16
godz. 09:00
Warmińsko-Mazurskie Odzież BHP, środki ochrony indywidualnej oraz BHP Straż Leśna” OPIS PRZEDMIOTU...
12732253 2026-09-17
godz. 09:00
Śląskie Usługi serwisowe, konserwacje i naprawy bieżące dźwigów: osobowego i...
12733385 2026-09-17
godz. 10:00
Pomorskie PR2027 - RG/160059181/9071 AK - ZASUWY KLINOWE
12676404 2026-09-17
godz. 15:00
Mazowieckie ZAK/2026/001885 Modernizacja kosza przyjęcia surowców Animex - WP Zamość -
12731888 2026-09-17
godz. 23:59
Śląskie Dostawa jarzm strzemiona SDS V32/36 wg JSW S.A.