Przetarg 12726989 - 127/2026 - Malowanie konstrukcji stalowych słupów...

   
Analizuj Zamówienie 12726989
źródło Internet
data publikacji 2026-09-01
przedmiot ogłoszenia
127/2026 - Malowanie konstrukcji stalowych słupów dwutorowych oraz jednotorowych wraz z konserwacją fundamentów elektroenergetycznej linii napowietrznej L-796/L-757 MIK4 Mikułowa na obszarze
działania TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze, Region Dystrybucji Lubań
branża Konstrukcje, ogrodzenia
podbranża prace konserwacyjne, antykorozyjne
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: prace konserwacyjne, antykorozyjne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12697710 2026-09-03
godz. 09:00
Śląskie Modernizacja zbiornika technologicznego T-910 - wykonanie okładziny...
12722632 2026-09-03
godz. 23:59
Podkarpackie Zlecę malowanie ogrodzenia
12730246 2026-09-09
godz. 23:59
Podkarpackie Zlecę malowanie drewnianego ogrodzenia
12728974 2026-09-10
godz. 00:00
Śląskie Badanie rynku - Serwis powłok antyerozyjnych wykonywanych metodą naddźwiękową...
12717773 2026-09-10
godz. 13:00
Świętokrzyskie Prace alpinistyczne - czyszczenie silosu cementu nr 7 Cementownia Kujawy.
12729230 2026-09-11
godz. 12:00
Łódzkie Odnowienie masztu - Tuszyn Przedmiot zamówienia: 1 Usługa
12716180 2026-09-11
godz. 14:00
Zachodniopomorskie Wykonanie oczyszczenia i impregnacji elementów drewniano-konstrukcyjnych...
12724659 2026-09-14
godz. 11:00
Mazowieckie Konserwacja zewnętrznego orurowania, armatury i konstrukcji wsporczych węzła...
12728090 2026-09-16
godz. 11:00
Małopolskie Wykonanie zabezpieczenia (malowana) antykorozyjnego dachu 2-óch klatek...
12722375 2026-09-25
godz. 11:00
Pomorskie ZU/161/2026/AD Umowa ramowa na prace antykorozyjne na lata 2027-2028