Zlecenie 12734826 - 1. Zakres Zamówienia obejmuje dostawę i montaż...

   
Analizuj
Zamówienie 12734826
źródło Internet
data publikacji 2026-09-04
przedmiot zlecenia
1. Zakres Zamówienia obejmuje dostawę i montaż klimatyzacji do pomieszczenia serwerowni. 2. Szczegółowy opis jednostki klimatyzacy
jnej: a) moc urządzenia dobrana do kubatury pomieszczeń oraz obciążenia cieplnego urządzeń serwerowni - powierzchnia serwerowni ok. 10 m2 i standardowa moc elektryczna urządzeń – jednostka o wydajności 5 kW b) jednostka typu split c) efektywność energetyczna w funkcji chłodzenia min. A d) zasilanie jednostki zewnętrznej 220-240V/ 50-60Hz. e) zakres nastawy regulacji temperatury chłodzenia [stC] min. 17-30. f) dokładność regulacji temperatury 1 st C g) sterowanie pilotem. h) czynnik chłodniczy R32 (675) lub inny równoważny współczynnik GWP bezpieczny dla środowiska oraz zgodny z obowiązującymi normami europejskimi. i) czynnik chłodniczy szczelnie zamknięty w hermetycznym układzie klimatyzatora. j) funkcja osuszania k) posiadanie deklaracji zgodności, która upoważnia do oznaczenia wyrobu znakiem CE wg obowiązującego prawa i norm. l) odprowadzeniem skroplin g

Powstaje w kontekście projektu
branża Wentylacja i klimatyzacja
podbranża urządzenia
kody CPV 42512000, 45310000, 45331220, 45331221
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Warmińsko-Mazurskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Warmińsko-Mazurskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: urządzenia

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12708835 2026-09-07
godz. 11:00
Mazowieckie 2/2026 Dostawa wraz z rozładunkiem klimatyzatorów przenośnych Przedmiot...
12730075 2026-09-08
godz. 11:00
Kujawsko-Pomorskie RFP na świadczenie usług utrzymania urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych i...
12734329 2026-09-11
godz. 10:00
Świętokrzyskie Klimatyzatory - Montaż i uruchomienie w serwerowni Małogoszcz
12734330 2026-09-11
godz. 10:00
Świętokrzyskie Klimatyzator - Wymiana wraz z obsługą serwisową Małogoszcz
12734733 2026-09-13
godz. 12:00
Łódzkie Zakup i wymiana klimatyzatora - KP Aleksandrów Ł. Przedmiot zamówienia: 1 Usługa
12722732 2026-09-18
godz. 10:00
Łódzkie Wykonanie przeglądów oraz napraw klimatyzatorów na terenie obiektów...
12697848 2026-09-18
godz. 11:00
Mazowieckie Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: „Dostawa i montaż urządzeń...
12735024 2026-09-22
godz. 07:30
Wielkopolskie „Dostawa i montaż central wentylacyjnych wraz z agregatami skraplającymi oraz...
12724764 2026-10-08
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie, w okresie 36 miesięcy, usługi...
12732386 2026-10-09
godz. 10:00
Podkarpackie Nowoczesny e-urząd w Gminie Padew Narodowa Przedmiotem zamówienia jest...