Przetarg 12170204 - 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o...

   
Analizuj Zamówienie 12170204
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2025-11-25
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego są konserwacje i naprawy stałych urządzeń klimatyzacyjnych – wentylacyjnych (kod CPV: 50730000-1). Pr
zedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.4. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Konserwacje i naprawy stałych urządzeń klimatyzacyjnych – wentylacyjnych w obiektach administrowanych przez JW2063 1. Przedmiotem zamówienia w prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego są konserwacje i naprawy stałych urządzeń klimatyzacyjnych – wentylacyjnych (kod CPV: 50730000-1). Przedmiot zamówienia wyszczególniono w „Formularzu Cenowym/ Ofercie Wykonawcy” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.2. Wykonawca biorący udział w postępowaniu musi spełniać warunki określone w Rozdziałach V i VII SWZ.3. Zamawiający w załączniku nr 10 do SWZ zawarł „Opis przedmiotu zamówienia”.4. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej, pełna dokumentacja została zamieszczona w załącznikach do SWZ.
branża Wentylacja i klimatyzacja
podbranża instalacje, urządzenia
kody CPV 50730000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się