Przetarg 12732358 - 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa papieru do...

   
Analizuj Zamówienie 12732358
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-03
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa papieru do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, telefaksów i ploterów w zakresie 1 zadania.2. Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania
z prawa opcji.3. Opis przedmiotu zamówienia wraz z formularzem cenowym zawarto w załączniku nr 3 do SWZ – OPZ/Formularz cenowy.4. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono załączniku nr 3 do SWZ – OPZ/Formularz cenowy.5. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone 3 do SWZ – OPZ/Formularz cenowy..6. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0003 Zadanie nr 1 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ - OPZ/Formularz cenowy .2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.
branża Materiały papiernicze, szkolne
podbranża materiały biurowe i papiernicze
kody CPV 30197630
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: materiały biurowe i papiernicze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12707429 2026-09-04
godz. 10:00
Łódzkie NZP.271.106.2026 Dostawa art. biurowych dla Wojewódzkiego...
12734553 2026-09-07
godz. 09:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA TAŚMĘ Adres dostawy: M050
12729827 2026-09-07
godz. 09:28
Śląskie Materiały na świetlicę szkolną Przedmiot zamówienia: 1 Klej sztyft Amos 15g 2...
12730286 2026-09-07
godz. 11:38
Śląskie Segregatory VauPe Przedmiot zamówienia: 1 Segregator VauPe waniliowy A4 75mm...
12669609 2026-09-08
godz. 11:00
Dolnośląskie Dostawa tuszy, tonerów, artykułów biurowych, kopert utajnionych, papieru ksero...
12729836 2026-09-09
godz. 09:00
Śląskie WT.236.136.2026 Zakup materiałów biurowych wraz z dostawą Przedmiot zamówienia:...
12735903 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup wraz z dostawą artykułów biurowych i tonerów.
12717595 2026-09-14
godz. 23:59
Mazowieckie Zakup oraz dostawa artykułów biurowych.
12729694 2026-10-09
godz. 10:00
Śląskie Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wyrobów medycznych do Zespołu...
12329774 2026-10-27
godz. 09:00
Śląskie dostawa papieru termicznego wodoodpornego w kolorze żółtym