Przetarg 12056937 - 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie...

   
Analizuj Zamówienie 12056937
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2025-11-17
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usługi odbierania oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu mi
asta Czeladź.2. ZAKRES ZAMÓWIENIA - Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności :1) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych,2) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych: papier, metal, tworzywa sztuczne (w tym odpady opakowaniowe wielomateriałowe),szkło,3) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych – BIOODPADY,4) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,5) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów budowlano rozbiórkowych, 6) Wyposażenie w pojemniki do selektywnego zbierania odpadów (dot. zabudowy wielorodzinnej),7) Zaopatrzenie mieszkańców w worki do selektywnego zbierania odpadów,8) Wydawanie worków typu BIG- BAG,9) Okresowe mycie i dezynfekcja pojemników do zbiórki odpadów selektywnie zbieranych oraz odpadów zmieszanych ustawionych w zabudowie wielorodzinnej ;10) Okresowy mycie pojazdów do realizacji zamówienia; 11) Prowadzenie dokumentacji związanej z usługą objętą zamówieniem,12) Prowadzenie Biura Obsługi Klienta,13) Prowadzenie Infolinii dla mieszkańców.Zakładane ilości odpadów do odbioru zostały podane w opisie przedmiotu zamówienia.
Część zamówienia: LOT-0001 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Czeladź 1. Przedmiotem zamówienia jest Kompleksowe świadczenie usługi odbierania oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta Czeladź.2. ZAKRES ZAMÓWIENIA - Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności :1) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych zmieszanych,2) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych: papier, metal, tworzywa sztuczne (w tym odpady opakowaniowe wielomateriałowe),szkło,3) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych – BIOODPADY,4) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego,5) Odbieranie i zagospodarowanie odpadów budowlano rozbiórkowych, 6) Wyposażenie w pojemniki do selektywnego zbierania odpadów (dot. zabudowy wielorodzinnej),7) Zaopatrzenie mieszkańców w worki do selektywnego zbierania odpadów,8) Wydawanie worków typu BIG- BAG,9) Okresowe mycie i dezynfekcja pojemników do zbiórki odpadów selektywnie zbieranych oraz odpadów zmieszanych ustawionych w zabudowie wielorodzinnej ;10) Okresowy mycie pojazdów do realizacji zamówienia; 11) Prowadzenie dokumentacji związanej z usługą objętą zamówieniem,12) Prowadzenie Biura Obsługi Klienta,13) Prowadzenie Infolinii dla mieszkańców.Ilości odpadów przewidywanych do odebrania okreslono w Opisie przedmiotu Zamówienia.
branża Sprzątanie
podbranża wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
kody CPV 90500000, 90511000, 90511200, 90511300, 90512000, 90533000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: wywóz śmieci, utylizacja, składowiska