Przetarg 12416189 - 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja od 1...

   
Analizuj Zamówienie 12416189
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-03-30
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja od 1 do 3 dwudniowych posiedzeń gremiów na terenie miasta Krakowa lub województwa małopolskiego wraz z prawem opcji. W każdym posiedzen
iu będzie uczestniczyło od 20 do 75 osób. 2. Zakres zamówienia podstawowego (obowiązkowy dla każdego posiedzenia) składa się z sali konferencyjnej z wyposażeniem w jeden z dwóch dni posiedzenia wraz z przygotowaniem recepcji obsługi posiedzenia, przestrzeni biurowej dla Zamawiającego oraz oznaczenia miejsca posiedzenia, obiadu, przerwy kawowej ciągłej, noclegów ze śniadaniem, miejsc postojowych oraz koordynatora ds. kontaktów z Zamawiającym.3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zleceniu dodatkowych elementów kompleksowej organizacji posiedzenia (prawo opcji nr 1 – 5). Wykonawca, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, będzie zobowiązany do zapewnienia w ramach tych opcji:Opcja nr 1 – zapewnienie sali konferencyjnej z wyposażeniem technicznym również w drugim dniu posiedzenia przygotowanie: recepcji / rejestracji uczestników, dedykowanej przestrzeni biurowej dla Zamawiającego, oznakowania miejsca posiedzenia (tablice, kierunki, identyfikacja sali itp.)Opcja nr 2 – dodatkowy obiad (drugi dzień)Opcja nr 3 – kolacjaOpcja nr 4 – dodatkowa przerwa kawowa ciągła (drugi dzień)Opcja nr 5 – zimna płyta do kolacji4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy.5. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).6. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Część zamówienia: LOT-0001 Kompleksowa organizacja dwudniowych posiedzeń gremiów na terenie miasta Krakowa lub województwa małopolskiego z prawem opcji. 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja od 1 do 3 dwudniowych posiedzeń gremiów na terenie miasta Krakowa lub województwa małopolskiego wraz z prawem opcji. W każdym posiedzeniu będzie uczestniczyło od 20 do 75 osób. 2. Zakres zamówienia podstawowego (obowiązkowy dla każdego posiedzenia) składa się z sali konferencyjnej z wyposażeniem w jeden z dwóch dni posiedzenia wraz z przygotowaniem recepcji obsługi posiedzenia, przestrzeni biurowej dla Zamawiającego oraz oznaczenia miejsca posiedzenia, obiadu, przerwy kawowej ciągłej, noclegów ze śniadaniem, miejsc postojowych oraz koordynatora ds. kontaktów z Zamawiającym.3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zleceniu dodatkowych elementów kompleksowej organizacji posiedzenia (prawo opcji nr 1 – 5). Wykonawca, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, będzie zobowiązany do zapewnienia w ramach tych opcji:Opcja nr 1 – zapewnienie sali konferencyjnej z wyposażeniem technicznym również w drugim dniu posiedzenia przygotowanie: recepcji / rejestracji uczestników, dedykowanej przestrzeni biurowej dla Zamawiającego, oznakowania miejsca posiedzenia (tablice, kierunki, identyfikacja sali itp.)Opcja nr 2 – dodatkowy obiad (drugi dzień)Opcja nr 3 – kolacjaOpcja nr 4 – dodatkowa przerwa kawowa ciągła (drugi dzień)Opcja nr 5 – zimna płyta do kolacji4.Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy.5. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).6. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.u pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
branża Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport
podbranża hotelarstwo, imprezy masowe, konferencje
kody CPV 79952000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: hotelarstwo , imprezy masowe , konferencje