Przetarg 12735151 - 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu...

   
Analizuj Zamówienie 12735151
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1 oraz załącznik nr 1.2 do SWZ do części
nr 2.
Część zamówienia: LOT-0001 Laptopy typ 1 -3 i monitory 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1.

Część zamówienia: LOT-0002 Laptopy typ 1 i monitory 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2.
branża Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża komputery, serwery, urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
kody CPV 30200000, 30213100, 30237200, 48000000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podlaskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podlaskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: komputery, serwery , urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12735167 2026-10-05
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oraz dostawa i wdrożenie systemu...
12727217 2026-10-05
godz. 11:00
Pomorskie Dostawa urządzeń bezpieczeństwa klasy UTM w wykonaniu przemysłowym wraz z...
12732323 2026-10-05
godz. 11:00
Dolnośląskie Przedmiotem Zamówienia jest zakup dwóch sieciowych, sprzętowych modułów...
12721966 2026-10-05
godz. 12:00
Świętokrzyskie Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki...
12735194 2026-10-05
godz. 12:00
Warmińsko-Mazurskie Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń i rozbudowa infrastruktury...
12729698 2026-10-06
godz. 10:00
Mazowieckie Wynajem urządzeń kopiujących i drukujących na okres 3 lat dla Wydziału...
12732330 2026-10-07
godz. 09:00
Mazowieckie Dostawa sprzętu komputerowego do prowadzenia szkoleń i ćwiczeń z medycyny...
12735185 2026-10-12
godz. 11:00
Mazowieckie Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do...
12512889 2026-12-31
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby Miejskiego...
12356290 2028-03-07
godz. 23:30
Mazowieckie Dostawa telefonów komórkowych i tabletów