Przetarg 12727131 - 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa prasy papierowej i...

   
Analizuj Zamówienie 12727131
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-01
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa prasy papierowej i elektronicznej tytułów prasowych objętych prenumeratą roku wydawniczego 2027 na rzecz jednostek sądownictwa oraz CZdS IGB i KSSiP.2.
Realizacja dostaw poszczególnych tytułów prasowych objętych niniejszym zamówieniem odbywać się będzie sukcesywnie zgodnie z cyklem wydawniczym danego tytułu prasowego u Wydawcy, natomiast rozliczenia z Wykonawcą będą odbywać się na zasadach określonych we Wzorze Umowy, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części:Część 1- dostawy prasy papierowej i elektronicznej do sądów z obszaru apelacji warszawskiej,Część 2- dostawy prasy papierowej i elektronicznej do sądów z obszaru apelacji krakowskiej, katowickiej, rzeszowskiej i wrocławskiej oraz CZdS IGB i KSSiP,Część 3- dostawy prasy papierowej i elektronicznej do sądów z obszaru apelacji białostockiej, gdańskiej, lubelskiej, łódzkiej, poznańskiej i szczecińskiej.4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Oferta częściowa musi zawierać pełen zakres opisany dla danej części zamówienia.5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawierający wykaz tytułów prasowych i liczbę zamawianych prenumerat oraz ich formę (wersja papierowa lub elektroniczna) w podziale na poszczególne części zamówienia, stanowią Załączniki nr 2.1 – 2.3 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Formularz cenowy. Przedstawione w tych załącznikach ilości prenumerat poszczególnych pozycji prasy papierowej i elektronicznej są przewidywanymi ilościami w ramach niniejszego zamówienia, z zastrzeżeniem możliwości zastosowania prawa opcji opisanego w rozdziale III pkt 6 SWZ.6. Wykaz lokalizacji, do których realizowane będą poszczególne dostawy prasy oraz jej ilości w podziale na poszczególne części stanowią odpowiednio Załączniki nr 2a.1. – 2a.3. do SWZ, wraz z wyszczególnieniem tytułów prasowych realizowanych w wersji elektronicznej, dla których wymagana ilość danych dostępowych dla poszczególnych tytułów równa jest przewidywanym ilościom prenumerat tych tytułów, z zastrzeżeniem możliwości zastosowania prawa opcji opisanego w rozdziale III pkt 6 SWZ.7. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.8. Szczegółowe zasady realizacji dostaw prasy w wersji papierowej i elektronicznej określa wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa prasy papierowej i elektronicznej w roku 2027 (część 1) 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części:a) Część 1- dostawy prasy papierowej i elektronicznej do sądów z obszaru apelacji warszawskiej.2. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0002 Dostawa prasy papierowej i elektronicznej w roku 2027 (część 2) 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części:a) Część 2- dostawy prasy papierowej i elektronicznej do sądów z obszaru apelacji krakowskiej, katowickiej, rzeszowskiej i wrocławskiej oraz CZdS IGB i KSSiP.2. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.

Część zamówienia: LOT-0003 Dostawa prasy papierowej i elektronicznej w roku 2027 (część 3) 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części:a) Część 3- dostawy prasy papierowej i elektronicznej do sądów z obszaru apelacji białostockiej, gdańskiej, lubelskiej, łódzkiej, poznańskiej i szczecińskiej.2. Wykaz Jednostek, na rzecz których prowadzone jest postępowanie zawiera Załącznik nr 8 do SWZ.
branża Poligrafia, Wydawnictwa
podbranża czasopisma, książki, kalendarze
kody CPV 22200000, 79980000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: czasopisma, książki, kalendarze

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12728851 2026-09-07
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe przygotowanie, opracowanie, wydanie i...
12724135 2026-09-07
godz. 10:00
Małopolskie Opracowanie merytoryczne, graficzne oraz druk publikacji książkowej w trzech...
12734669 2026-09-10
godz. 08:35
Śląskie Zakup i dostawa książek na rzecz MBP im. Bolesława Lubosza
12733514 2026-09-11
godz. 08:00
Dolnośląskie Druk i dostawa publikacji pt. Big Beat Land. Transfer kulturowy zachodnich...
12731465 2026-09-11
godz. 08:59
Pomorskie Kalendarze ścienne 2027 -
12731468 2026-09-11
godz. 08:59
Pomorskie Kalendarze książkowe 2027 -
12685132 2026-09-15
godz. 10:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie redakcyjne i graficzne, wykonanie...
12690189 2026-09-17
godz. 10:00
Mazowieckie Zakup i dostawa prasy krajowej i zagranicznej do komórek i jednostek...
12709309 2026-09-22
godz. 11:00
Mazowieckie Usługa wydruku wraz z dostawą publikacji o charakterze edukacyjnym dla...
12733047 2026-09-24
godz. 10:00
Małopolskie 17/17/26 Dostawa Kalendarzy na 2027 dla jednostek i instytucji będących na...