Przetarg 12729759 - 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozycjonera...

   
Analizuj Zamówienie 12729759
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP.2. Warunki zamówienia określa, w szczególności:1) załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;2) załącznik n
r 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Część zamówienia: LOT-0001 Dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozycjonera poziomego do robota AFP.2. Warunki zamówienia określa, w szczególności:1) załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia;2) załącznik nr 4 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny przemysłowe, maszyny i sprzęty inne
kody CPV 38000000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: maszyny przemysłowe , maszyny i sprzęty inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12710385 2026-09-02
godz. 12:00
Łódzkie Przedmiotem Zamówienia jest zakup wkładów filtracyjnych pomp głównych mazutu...
12722332 2026-09-02
godz. 12:00
Dolnośląskie Dostawa listw RA-1 mocowania progów Adres dostawy: M040
12727969 2026-09-03
godz. 09:00
Dolnośląskie Dostawa ŁOPATKA 00.0000034 TURBOWIBR VP 6000 Adres dostawy: M040
12711730 2026-10-16
godz. 23:59
Podlaskie Przedmiotem zamówienia jest zakup i uruchomienie zrobotyzowanego systemu...
12677285 2026-11-17
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie, budowa i wyposażenie...
12681275 2026-11-29
godz. 14:00
Wielkopolskie Sekcja chłodzenia płyt- modernizacja_Linia produkcji płyt FLEX - W5 -
12229895 2026-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa części zamiennych do pojazdów ciśnieniowo-ssących i innych...
10938863 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa części zamiennych, urządzeń, środków chemicznych i roztworów firmy...
11888562 2027-12-31
godz. 23:59
Mazowieckie Dostawa części zamiennych do maszyn drogowo-budowlanych eksploatowanych w...
12241933 2028-12-31
godz. 14:00
Mazowieckie Dostawa uszczelnień mechanicznych do pomp, mieszadeł i maceratorów produkcji...