Przetarg 12709200 - 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż agregatu...

   
Analizuj Zamówienie 12709200
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-08-21
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z automatyką zapewniającą samoczynny rozruch agregatu i dostarczanie energii elektrycznej w celu zabezpieczenia medycz
nego ludności oraz utrzymania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach zagrożenia na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego.
Część zamówienia: LOT-0001 ,,Dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z automatyką zapewniającą samoczynny rozruch agregatu i dostarczanie energii elektrycznej w celu zabezpieczenia medycznego ludności oraz utrzymania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach zagrożenia na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego” Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż agregatu prądotwórczego z automatyką zapewniającą samoczynny rozruch agregatu i dostarczanie energii elektrycznej w celu zabezpieczenia medycznego ludności oraz utrzymania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych w sytuacjach zagrożenia na potrzeby SP ZOZ MSWiA w Białymstoku im. Mariana Zyndrama-Kościałkowskiego.
branża Energoelektryczna
podbranża urządzenia, materiały
kody CPV 31122000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podlaskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podlaskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się