Przetarg 12729773 - 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zadanie I - Poddruki na...

   
Analizuj Zamówienie 12729773
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-02
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zadanie I - Poddruki na 2027 r. - zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, poddruków świadectw pot
wierdzających kwalifikacje w zawodzie, poddruków świadectw dojrzałości, na papierze ze znakiem wodnym o specjalnym składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie druku oraz dystrybucja ww. materiałów do siedzib 8 okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 2) Zadanie II - Poddruki na 2028 r. - wykonanie (w tym ewentualne dostosowanie projektów) poddruków zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, poddruków świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, poddruków świadectw dojrzałości, na papierze ze znakiem wodnym o specjalnym składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie druku oraz dystrybucja ww. materiałów do siedzib 8 okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej . 2. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania w ramach każdego z Zadań, określonych w ust. 1, z prawa opcji polegającej na rozszerzeniu przedmiotu zamówienia o dodatkową liczbę egzemplarzy poddruków, w przypadku zapotrzebowania wykraczającego poza zakres zamówienia podstawowego. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w trakcie realizacji umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, nie wcześniej jednak niż po zrealizowaniu dostaw w zakresie zamówienia podstawowego w ramach danego Zadania. Maksymalny zakres opcji w ramach każdego Zadania nie przekroczy 60 000 sztuk łącznie poddruków: do 10.000 szt.zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty/ do 50.000 szt. świadectw dojrzałości /świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Prawo opcji może zostać zrealizowane poprzez jednorazowe zamówienie albo poprzez sukcesywne zamówienia składane przez Zamawiającego. Każdorazowe zamówienie w ramach prawa opcji nie wyniesie mniej niż 10 000 szt. Jeżeli Zamawiający nie skorzysta z całości lub z części z prawa opcji (wykonanie prawa opcji nie osiągnie maksymalnych założeń 60 000 szt. poddruków w ramach Zadania), Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie o wykonanie prawa opcji wobecZamawiającego, w tym za utracone korzyści, na co Wykonawca wyraża nieodwołalną zgodę.W ramach prawa opcji Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia o liczbę i rodzaj poddruków wg faktycznego zapotrzebowania. Termin dostarczenia poddruków w ramach prawa opcji (Zadanie I, Zadanie II) wynosi każdorazowo do 30 dni od dnia zgłoszenia przez Zamawiającego dodatkowego zapotrzebowania 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1a i 1b do SWZ. 4. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania czynności związanych z wytworzeniem poddruków przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniuart. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy zgodnie z postanowieniami wzoru umowy i opisu przedmiotu zamówienia. 5. W przypadku zobowiązania się przez Wykonawcę w złożonej ofercie do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i oddelegowania do realizacji przedmiotu umowy nowych/ej osób/y (niepełnosprawnej, bezrobotnej) Wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawia oświadczenie własne oraz zatrudnionych pracowników o zawarciu pomiędzy stronami w/w umowy. Z treści oświadczenia musi wynikać, że jedna z nowozatrudnionych osób posiada status osoby niepełnosprawnej, druga zaś posiadała bezpośrednio przed tym zatrudnieniem status osoby bezrobotnej.
Część zamówienia: LOT-0001 Zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń i świadectw oraz ich dystrybucja do okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w 2027 i 2028 roku 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Zadanie I - Poddruki na 2027 r. - zaprojektowanie i wykonanie poddruków zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, poddruków świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, poddruków świadectw dojrzałości, na papierze ze znakiem wodnym o specjalnym składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie druku oraz dystrybucja ww. materiałów do siedzib 8 okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. 2) Zadanie II - Poddruki na 2028 r. - wykonanie (w tym ewentualne dostosowanie projektów) poddruków zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, poddruków świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, poddruków świadectw dojrzałości, na papierze ze znakiem wodnym o specjalnym składzie chemicznym uniemożliwiającym bezśladowe usunięcie druku oraz dystrybucja ww. materiałów do siedzib 8 okręgowych komisji egzaminacyjnych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej . 2. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania w ramach każdego z Zadań, określonych w ust. 1, z prawa opcji polegającej na rozszerzeniu przedmiotu zamówienia o dodatkową liczbę egzemplarzy poddruków, w przypadku zapotrzebowania wykraczającego poza zakres zamówienia podstawowego. O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę w trakcie realizacji umowy w sprawie udzielenia zamówienia publicznego, nie wcześniej jednak niż po zrealizowaniu dostaw w zakresie zamówienia podstawowego w ramach danego Zadania. Maksymalny zakres opcji w ramach każdego Zadania nie przekroczy 60 000 sztuk łącznie poddruków: do 10.000 szt.zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty/ do 50.000 szt. świadectw dojrzałości /świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Prawo opcji może zostać zrealizowane poprzez jednorazowe zamówienie albo poprzez sukcesywne zamówienia składane przez Zamawiającego. Każdorazowe zamówienie w ramach prawa opcji nie wyniesie mniej niż 10 000 szt. Jeżeli Zamawiający nie skorzysta z całości lub z części z prawa opcji (wykonanie prawa opcji nie osiągnie maksymalnych założeń 60 000 szt. poddruków w ramach Zadania), Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie o wykonanie prawa opcji wobecZamawiającego, w tym za utracone korzyści, na co Wykonawca wyraża nieodwołalną zgodę.W ramach prawa opcji Zamawiający jest uprawniony do rozszerzenia przedmiotu zamówienia o liczbę i rodzaj poddruków wg faktycznego zapotrzebowania. Termin dostarczenia poddruków w ramach prawa opcji (Zadanie I, Zadanie II) wynosi każdorazowo do 30 dni od dnia zgłoszenia przez Zamawiającego dodatkowego zapotrzebowania 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1a i 1b do SWZ. 4. Wykonawca jest zobowiązany do wykonywania czynności związanych z wytworzeniem poddruków przez osoby zatrudnione przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniuart. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy zgodnie z postanowieniami wzoru umowy i opisu przedmiotu zamówienia. 5. W przypadku zobowiązania się przez Wykonawcę w złożonej ofercie do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę i oddelegowania do realizacji przedmiotu umowy nowych/ej osób/y (niepełnosprawnej, bezrobotnej) Wykonawca na żądanie Zamawiającego przedstawia oświadczenie własne oraz zatrudnionych pracowników o zawarciu pomiędzy stronami w/w umowy. Z treści oświadczenia musi wynikać, że jedna z nowozatrudnionych osób posiada status osoby niepełnosprawnej, druga zaś posiadała bezpośrednio przed tym zatrudnieniem status osoby bezrobotnej.
branża Poligrafia, Wydawnictwa
podbranża druki, foldery, informatory
kody CPV 22420000, 79800000, 79824000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy ,usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: druki, foldery, informatory

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12734552 2026-09-07
godz. 07:00
Dolnośląskie ZAPYTANIE NA ETYKIETY LOGOPAK Adres dostawy: M050
12728281 2026-09-10
godz. 08:00
Łódzkie Sukcesywne dostawy wydawnictw ulotnych 2026 Przedmiotem zamówienia jest druk...
12724575 2026-09-10
godz. 10:00
Świętokrzyskie Promocja zadania realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla...
12734208 2026-09-10
godz. 15:00
Mazowieckie Etykiety Adresowe, Regałowe -
12734719 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie 20/zpp/DIL-ZP/26 Dostawa asortymentu dla osób ze szczególnymi potrzebami część...
12730995 2026-09-14
godz. 11:00
Śląskie Zastosowanie rozwiązań dla osób niewidomych - zapewnienie informacji o planie...
12685132 2026-09-15
godz. 10:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie redakcyjne i graficzne, wykonanie...
12720407 2026-09-16
godz. 14:00
Opolskie Zaprojektowanie oraz wydruk 500 sztuk map przedstawiających obiekty związane z...
12734906 2026-09-16
godz. 23:59
Mazowieckie Druk i oprawa katalogu 4 pory wojny.
12706534 2026-09-18
godz. 10:00
Małopolskie 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi druku i dostawy przewodnika...