Przetarg 12724781 - 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna...

   
Analizuj Zamówienie 12724781
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-08-31
przedmiot ogłoszenia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie.2. Szczegółowe określenie przedmiotu
zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia” – będącym jednocześnie formularzem cenowym, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Część zamówienia: LOT-0001 351 - Sukcesywna dostawa oleju napędowego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju napędowego do celów grzewczych na potrzeby jednostek organizacyjnych UWM w Olsztynie.2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia” – będącym jednocześnie formularzem cenowym, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
branża Surowce, paliwa, oleje
podbranża surowce opałowe
kody CPV 9100000, 9135000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Warmińsko-Mazurskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Warmińsko-Mazurskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: surowce opałowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
12717700 2026-09-04
godz. 09:00
Wielkopolskie Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie Przedmiotem...
12724592 2026-09-04
godz. 10:00
Lubelskie ZAKUP I DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO NA CELE GRZEWCZE
12724312 2026-09-07
godz. 10:00
Warmińsko-Mazurskie Dostawa opalu do kotłowni zarządzanych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki...
12723427 2026-09-07
godz. 12:00
Lubelskie 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla...
12720713 2026-09-08
godz. 09:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego w...
12730063 2026-09-09
godz. 13:00
Dolnośląskie Sukcesywna dostawa węgla w sezonie grzewczym 2026/2027.
12729950 2026-09-11
godz. 08:00
Wielkopolskie Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego dla Domu Pomocy Społecznej w...
12732178 2026-09-11
godz. 10:00
Mazowieckie „Sukcesywne dostawy pelletu drzewnego do kotłowni przy Zespole Szkół im. dr...
12732669 2026-09-11
godz. 10:00
Wielkopolskie Dostawa oleju napędowego do celów opałowych do obiektów Zamawiającego w sezonie...
12733513 2026-09-14
godz. 09:00
Kujawsko-Pomorskie Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni administrowanych przez Gminę...