Przetarg 12735224 - 1. Opis przedmiotu zamówienia:1) Wykonanie wielobranżowej...

   
Analizuj Zamówienie 12735224
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2026-09-04
przedmiot ogłoszenia
1. Opis przedmiotu zamówienia:1) Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwolenie na budowę, z podziałem na etapy oraz koszty kwalifikowan
e i niekwalifikowane pn.: „Termomodernizacja budynków zabytkowych UMW” w ramach działania FENX.01.01 Efektywność energetyczna (Nabór nr FENX.01.01-IW.01-004/24) - budynek przy ul. Chałubińskiego 3 we Wrocławiu.2) Sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem robót prowadzonych na podstawie opracowanych przez Wykonawcę projektów - od momentu wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wybór wykonawcy robót budowlanych, aż do zakończenia inwestycji. Zamawiający przewiduje 100 pobytów.2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ pt. „Opis przedmiotu zamówienia” oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp.4. Zamawiający zamierza sfinansować przedmiot zamówienia ze środków Programu FEnIKS 2021 - 2027 w Priorytecie FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności; działanie FENX.01.01 Efektywność energetyczna.5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, tj. „nie czyń poważnych szkód”), określoną w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje (tzw. taksonomia UE), przy czym przewidywana realizacja przedmiotu zamówienia nie będzie miała znaczącego negatywnego wpływu na żaden z sześciu celów środowiskowych, o których mowa w art. 17 ww. rozporządzenia, tj.: łagodzenie zmian klimatu, adaptację do zmian klimatu, zrównoważone wykorzystanie i ochronę zasobów wodnych i morskich, przejście na gospodarkę o obiegu zamkniętym, zapobieganie zanieczyszczeniom oraz ich kontrola, a także ochronę i odbudowę bioróżnorodności i ekosystemów.6. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji przedmiotu zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało:- produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 Ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (tekst jedn. – Dz. U. z 2026 r., poz. 20, z późn. zm.), zwanej dalej „Ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa”), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 Ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie wymagania, o którym mowa w tym punkcie, będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 Pzp.
Część zamówienia: LOT-0001 90.2026 Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Termomodernizacja budynków zabytkowych UMW” w ramach działania FENX.01.01 Efektywność energetyczna oraz sprawowanie nadzoru autorskiego - Budynek przy ul. Chałubińskiego 3 we Wrocławiu 1. Opis przedmiotu zamówienia:1) Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem prawomocnej decyzji o pozwolenie na budowę, z podziałem na etapy oraz koszty kwalifikowane i niekwalifikowane pn.: „Termomodernizacja budynków zabytkowych UMW” w ramach działania FENX.01.01 Efektywność energetyczna (Nabór nr FENX.01.01-IW.01-004/24) - budynek przy ul. Chałubińskiego 3 we Wrocławiu.2) Sprawowanie nadzoru autorskiego nad wykonaniem robót prowadzonych na podstawie opracowanych przez Wykonawcę projektów - od momentu wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na wybór wykonawcy robót budowlanych, aż do zakończenia inwestycji. Zamawiający przewiduje 100 pobytów.2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ pt. „Opis przedmiotu zamówienia” oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.3. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp.4. Zamawiający zamierza sfinansować przedmiot zamówienia ze środków Programu FEnIKS 2021 - 2027 w Priorytecie FENX.01 Wsparcie sektorów energetyka i środowisko z Funduszu Spójności; działanie FENX.01.01 Efektywność energetyczna.5. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z zasadą DNSH („Do No Significant Harm”, tj. „nie czyń poważnych szkód”), określoną w rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje (tzw. taksonomia UE), przy czym przewidywana realizacja przedmiotu zamówienia nie będzie miała znaczącego negatywnego wpływu na żaden z sześciu celów środowiskowych, o których mowa w art. 17 ww. rozporządzenia, tj.: łagodzenie zmian klimatu, adaptację do zmian klimatu, zrównoważone wykorzystanie i ochronę zasobów wodnych i morskich, przejście na gospodarkę o obiegu zamkniętym, zapobieganie zanieczyszczeniom oraz ich kontrola, a także ochronę i odbudowę bioróżnorodności i ekosystemów.6. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji przedmiotu zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało:- produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 Ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa (tekst jedn. – Dz. U. z 2026 r., poz. 20, z późn. zm.), zwanej dalej „Ustawą o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa”), stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 Ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie wymagania, o którym mowa w tym punkcie, będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 Pzp.
branża Projektowanie
podbranża projekt termomodernizacyjny
kody CPV 71220000, 71244000, 71320000, 71321000, 71321200, 71323100, 71327000, 71700000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: projekt termomodernizacyjny