Zlecenie 12733086 - 08/09/2026 Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny...
| Analizuj | Zamówienie 12733086 |
|---|---|
| źródło | Internet |
| data publikacji | 2026-09-03 |
| przedmiot zlecenia | 08/09/2026 Ogłoszenie o udzielanym zamówieniu z dziedziny nauki 08/09/2026 sprzedaż i dostarczenie: Filter (small) 35 μm pore si ze, for Mobicol M 1002 & M1050, MoBiTec, op = 50szt (M513515) - ilość: 4 |
| branża | Laboratoria |
| podbranża | materiały laboratoryjne |
| forma | zapytanie ofertowe |
| typ zlecenia | usługi, wykonanie |
| kraj realizacji | Polska |
| województwo realizacji | Mazowieckie |
| kraj organizatora | Polska |
| województwo organizatora | Mazowieckie |