Zlecenie 7115603 - Zapytanie ofertowe nr 2019/10/25/5- wynajem długoterminowy...

   
Analizuj Zamówienie 7115603 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2019-10-25
przedmiot zlecenia
Zapytanie ofertowe nr 2019/10/25/5- wynajem długoterminowy modułu do termiczno-mechanicznej mikroobróbki światłowodów specja
lnych i mikrostrukturalnych

Przedmiotem zamówienia jest wynajem długoterminowy modułu do termiczno-mechanicznej mikroobróbki światłowodów specjalnych i mikrostrukturalnych. Moduł powinien umożliwiać przeprowadzanie prac technologicznych związanych z opracowywaniem procesów obróbki i konektoryzacji światłowodów specjalnych. Cel zamówienia Celem zamówienia jest wynajem długoterminowy modułu do termiczno-mechanicznej mikroobróbki światłowodów specjalnych i mikrostrukturalnych. Moduł powinien umożliwiać przeprowadzanie prac technologicznych związanych z opracowywaniem procesów obróbki i konektoryzacji światłowodów specjalnych. Przedmiot zamówienia Moduł musi gwarantować następujące funkcjonalności:
1. Moduł powinien umożliwiać wykonywanie trwałych połączeń (spawów) włókien mikrostrukturalnych (MSF) bez zasklepiania otworów mikrostruktury światłowodu z możliwością pomiaru strat odbiciowych na poziomie – 75 dB.
2. Moduł powinien umożliwiać wykonywanie sprzęgaczy specjalnych o podziale mocy 1/1000 na światłowodach o średnicach zewnętrznych od 40 μm do 400 μm.
3. Moduł powinien umożliwiać nisko stratne łączenie włókien typu PM (utrzymujących polaryzację) z stratą na połączeniu < 0,2 dB i poziomem ekstynkcji (PER) < -20 dB.
4. Możliwość wytwarzania elementów pobudzających selektywnie mody w światłowodach kilkumodowych z selektywnością < - 14 dB.
5. Moduł powinien umożliwiać cięcie włókien mikrostrukturalnych z regulacją naprężenia światłowodu.
6. Możliwość odtwarzania pokrycia światłowodu długości przynajmniej 5 cm za pomocą akrylu i miedzi.
7. Moduł powinien zapewniać możliwość podglądu procesu obróbki podczas jego trwania.
8. Moduł powinien umożliwiać łączenie światłowodów kilkumodowych o stracie połączenia < 0.5 dB.
9. Moduł powinien umożliwiać łączenie światłowodów wielordzeniowych o odległości między rdzeniami min 20 um max 60 um z stratą na sprawie < 1 dB na każdym z kanałów przestrzennych.
branża Laboratoria
podbranża sprzęt laboratoryjny
kody CPV 38540000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji cała Polska
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się