Przetarg 7275615 - Zakup i dostawy sprzętu jednorazowego użytku do zabiegów...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7275615 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-01-13
przedmiot ogłoszenia
Zakup i dostawy sprzętu jednorazowego użytku do zabiegów wewnątrznaczyniowych
Numer referencyjny: ZP250/001/2020

Pakiet 1
: System do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych i cewnik aspiracyjnySystem do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych i cewnik aspiracyjnySzczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Pakiet 2: Zestaw do zamykania miejsca nakłucia tętnicyZestaw do zamykania miejsca nakłucia tętnicySzczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Pakiet 3: Cewnik balonowy do angioplastyki naczyń obwodowychCewnik balonowy do angioplastyki naczyń obwodowychSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Pakiet 4: Stent rozprężany na balonieStent rozprężany na balonieSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku Nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu Zamówienia.
Pakiet 5: System do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych (stent retriever)System do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych (stent retriever)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Pakiet 6: System do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych (stent retriever)System do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych (stent retriever)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Pakiet 7: Cewnik podporowy i aspiracyjnyCewnik podporowy i aspiracyjnySzczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Pakiet 8: Cewnik do embolektomii z podwójnym światłemCewnik do embolektomii z podwójnym światłemSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Pakiet 9: System do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych (stent retriever)System do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych (stent retriever)Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i ilości zamieszczony jest w załączniku nr 5 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia.
branża Medyczna
podbranża materiały medyczne
kody CPV 33124000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się