Przetarg 8316112 - Zakup i dostawa obłożeń operacyjnych, serwet i fartuchów...

   
Analizuj Zamówienie 8316112 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2021-08-06
przedmiot ogłoszenia
Zakup i dostawa obłożeń operacyjnych, serwet i fartuchów chirurgicznych, akcesoriów do zabiegów chirurgicznych, wyrobów i p
odkładów higienicznych, osłon foliowych na aparaty medyczne.
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa obłożeń operacyjnych, serwet i fartuchów chirurgicznych, akcesoriów do zabiegów chirurgicznych, wyrobów i podkładów higienicznych, osłon foliowych na aparaty medyczne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw obłożeń operacyjnych do zabiegów BY – PASS, zabiegów małoinwazyjnych i hybrydowych (sterylne) Część nr 1 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów obłożeń operacyjnych do zabiegów BY-PASS (sterylny) – 1200 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw obłożeń operacyjnych do przeszczepu zastawki, szybkiego otwarcia, uniwersalny kardiochirurgiczny (sterylne) Część nr 2 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów obłożeń operacyjnych do przeszczepu zastawki, szybkiego otwarcia, uniwersalny kardiochirurgiczny (sterylne) – 1600 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do endoplastyki stawu biodrowego sterylny Część nr 3 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do endoplastyki stawu biodrowego sterylny – 1600 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do artroskopii kolana sterylny Część nr 4 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do artroskopii kolana sterylny – 1500 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów na kończynie sterylny Część nr 5 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów na kończynie sterylny– 500 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów operacyjnych uniwersalny sterylny Część nr 6 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów operacyjnych uniwersalny sterylny– 14000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów operacyjnych pediatryczny (sterylny) Część nr 7 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów operacyjnych pediatryczny (sterylny) – 800 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów brzuszno – kroczowych sterylny. Część nr 8 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów brzuszno – kroczowych sterylny – 400 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów laparoskopii chirurgicznej sterylny Część nr 9 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów laparoskopii chirurgicznej sterylny – 600 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów laparotomii sterylny Część nr 10 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów laparotomii sterylny – 600 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów laparoskopii ginekologicznej sterylny Część nr 11 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów laparoskopii ginekologicznej sterylny – 1000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do cięcia cesarskiego sterylny Część nr 12 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do cięcia cesarskiego sterylny - 2000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów ginekologicznych dolnych sterylny Część nr 13 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów ginekologicznych dolnych sterylny – 400 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do zabiegów histeroskopii sterylny. Część nr 14 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do zabiegów histeroskopii sterylny – 600 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do porodu sterylny. Część nr 15 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do porodu sterylny - 2600 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Maski chirurgiczne na troki Część nr 16 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa masek chirurgicznych na troki - 295000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Maska chirurgiczna na gumki Część nr 17 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa masek chirurgicznych na gumki - 1200000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Czepki chirurgiczne Część nr 18 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa czepków chirurgicznych - 260000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Fartuch higieniczny Część nr 19 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fartuchów higienicznych - 120000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Ochraniacze na obuwie Część nr 20 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ochraniaczy na obuwie - 220000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Ubrania higieniczne Część nr 21 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubrań higienicznych - 19000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Podkłady higieniczne Część nr 22 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa podkładów higienicznych - 79000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw pościeli jednorazowego użytku – 3000 szt. Część nr 23 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów pościeli jednorazowego użytku – 3000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Ubrania chirurgiczne jednorazowego użytku Część nr 24 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ubrań chirurgicznych jednorazowego użytku – 25000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Bluza ocieplacz Część nr 25 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa bluz ocieplacz – 3000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Bielizna jednorazowa dla pacjenta Część nr 26 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa bielizn jednorazowych dla pacjenta – 18000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Podkłady chłonne na stół operacyjny Część nr 27 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa podkładów chłonnych na stół operacyjny – 6000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Serwety i prześcieradła sterylne Część nr 28 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa serwet i prześcieradeł sterylnych – 85500 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Fartuchy chirurgiczne wzmocnione sterylne Część nr 29 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fartuchów chirurgicznych wzmocnionych sterylne – 40000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Fartuchy chirurgiczne sterylne Część nr 30 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fartuchów chirurgicznych sterylne – 20000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Serwety do zabiegów chirurgicznych (sterylne) Część nr 31 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa serwet do zabiegów chirurgicznych (sterylne) – 6800 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Akcesoria do zabiegów chirurgicznych (sterylne) Część nr 32 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa akcesoriów do zabiegów chirurgicznych (sterylne) – 50800 szt. (w tym 1000 par). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Osłony foliowe na aparaty medyczne (sterylne) Część nr 33 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa osłon foliowych na aparaty medyczne (sterylne) – 16000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).
Zestaw do implantacji stymulatorów serca (sterylny) Część nr 34 Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa zestawów do implantacji stymulatorów serca (sterylny) – 1000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w Załączniku Nr 4 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia).

UWAGA ZMIANA OGŁOSZENIA
Sprostowanie TED nr 2021/S 172-449190 z dnia 2021-09-06:
Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniu
Numer sekcji: IV.2.2
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału
Zamiast:
Data: 07/09/2021
Czas lokalny: 10:00
Powinno być:
Data: 15/09/2021
Czas lokalny: 10:00
Numer sekcji: IV.2.6
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Minimalny okres, w którym oferent będzie związany ofertą
Zamiast:
Data: 05/12/2021
Powinno być:
Data: 13/09/2021
Numer sekcji: IV.2.7
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Warunki otwarcia ofert
Zamiast:
Data: 07/09/2021
Czas lokalny: 10:00
Powinno być:
Data: 15/09/2021
Czas lokalny: 10:30
branża Medyczna
podbranża materiały medyczne, odzież medyczna i jednorazowa
kody CPV 33141000, 33141620, 33199000, 39518200
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się