Zlecenie 7621451 - Z a p y t a n i e o f e r t o w e nr 5/2020 na dostawę...

   
Zamówienie 7621451 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2020-07-31
przedmiot zlecenia
Z a p y t a n i e o f e r t o w e nr 5/2020 na dostawę modułów oprogramowania e-rejestracja oraz e-wyniki wraz z ich wdrożenie
m na potrzeby realizacji projektu pn. „Wdrożenie e-usług i elektronicznej dokumentacji medycznej w ARGO Centrum Medyczne”

Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułów oprogramowania e-rejestracja oraz e-wyniki wraz z ich wdrożeniem na potrzeby realizacji projektu „Wdrożenie e-usług i elektronicznej dokumentacji medycznej w ARGO Centrum Medyczne”. Celem głównym projektu jest rozwój usług elektronicznych w obszarze e-zdrowia w ARGO Centrum Medycznym przyczyniający się do zwiększonego ich wykorzystania na terenie miasta Łódź wraz z zapewnieniem interoperacyjności systemów teleinformatycznych. Zostanie on zrealizowany poprzez zakup niezbędnego sprzętu oraz wdrożenie innowacyjnego oprogramowania. Cel zamówienia Celem zamówienia jest wybór dostawcy modułów oprogramowania e-rejestracja oraz e-wyniki wraz z ich wdrożeniem, na potrzeby realizacji projektu pn. „Wdrożenie e-usług i elektronicznej dokumentacji medycznej w ARGO Centrum Medyczne”. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa modułów oprogramowania e-rejestracja oraz e-wyniki wraz z ich wdrożeniem
Zamawiający posiada wdrożony system oprogramowania medycznego firmy AXON SP. z o.o., a także posiada komputery z systemem operacyjnym typu Windows.
SPECYFIKACJA wymogów funkcjonalnych modułów oprogramowania oraz wdrożenia, z uwagi na ograniczoną liczbę znaków, zawarta jest w treści zapytania ofertowego, będącego elementem niniejszego zapytania.
branża Komputery, informatyka, technika biurowa
podbranża oprogramowanie komputerowe
kody CPV 48000000, 48900000, 72263000, 72265000, 72268000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Łódzkie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Łódzkie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się