Przetarg 7264964 - Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie...

   
Analizuj Zamówienie 7264964 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-01-07
przedmiot ogłoszenia
Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brzesko w roku 2020 Numer referencyjny: SA.270.58.2019
Pak
iet 2 – Usługi gospodarki leśnej na terenie Leśnictwa ChrostowaPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna. Szczegółowy opis pakietu zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
Pakiet 3 – Usługi gospodarki leśnej na terenie Leśnictwa ŻegocinaPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna. Szczegółowy opis pakietu zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
Pakiet 4 – Usługi gospodarki leśnej na terenie Leśnictwa KamionnaPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna. Szczegółowy opis pakietu zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
Pakiet 6 – Usługi gospodarki leśnej na terenie Leśnictwa OkocimPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna. Szczegółowy opis pakietu zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
Pakiet 7 – Usługi gospodarki leśnej na tereni Leśnictwa MelsztynPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, szkółkarstwa, nasiennictwa i selekcji, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna. Szczegółowy opis pakietu zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
Pakiet 8 – Usługi z zakresu mechanicznego przygotowania glebyPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli lasu. Szczegółowy opis pakietu zawiera Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia.
Pakiet 9 – Usługi związane z prowadzeniem szkółki w Leśnictwie JodłówkaPrace związane z prowadzeniem gospodarstwa szkółkarskiego w Leśnictwie Jodłówka.
branża Leśnictwo, rolnictwo, hodowla
podbranża usługi związane z leśnictwem, rolnictwem
kody CPV 77200000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się