Zlecenie 7220363 - USŁUGI MEDYCZNE ŚWIADCZONE PRZEZ LEKARZA I ZESPÓŁ...

   
Zamówienie 7220363 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2019-12-09
przedmiot zlecenia
USŁUGI MEDYCZNE ŚWIADCZONE PRZEZ LEKARZA I ZESPÓŁ MEDYCZNY NA RZECZ 43 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO ORAZ INSTYTUCJI I JE
DNOSTEK WOJSKOWYCH
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych w podziale na 6 części:
CZĘŚĆ I:
Usługi medyczne świadczone przez lekarza na rzecz 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz instytucji i jednostek wojskowych z rejonu Świętoszów, Dobre n/Kwisą.
CZĘŚĆ II:
Usługi medyczne świadczone przez lekarza na rzecz 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz instytucji i jednostek wojskowych z rejonu Żagań.
CZĘŚĆ III:
Usługi medyczne świadczone przez zespół medyczny na rzecz 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz instytucji i jednostek wojskowych z rejonu Świętoszów, Dobre n/Kwisą i Żagań.
CZĘŚĆ IV:
Usługi medyczne świadczone przez lekarza na rzecz 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz instytucji i jednostek wojskowych z rejonu Bolesławiec.
CZĘŚĆ V:
Usługi medyczne świadczone przez lekarza na rzecz 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz instytucji i jednostek wojskowych z rejonu Głogów.
CZĘŚĆ VI:
Usługi medyczne świadczone przez zespół medyczny na rzecz 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz instytucji i jednostek wojskowych z rejonu Głogów.
branża Medyczna
podbranża usługi medyczne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie, Lubuskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się