Zlecenie 8276741 - Usługa szkolenia zawodowego Magazynier z obsługa wózków...

   
Zamówienie 8276741 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2021-07-16
przedmiot zlecenia
Usługa szkolenia zawodowego Magazynier z obsługa wózków jezdniowych, podnośnikowych, programów magazynowych i fakturowaniem dla 20
osób
bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie oraz w Filiach w Bełżycach i w Bychawie- w tym dla 10 osób bezrobotnych w ramach projektu pt. Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie lubelskim (V), realizowanego w ramach Osi priorytetowej I. Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działania 1.1 Wsparcie dla osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe, Poddziałania 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 oraz dla 10 osób bezrobotnych w ramach projektu pt. Inkluzyjny rynek pracy w Powiecie Lubelskim (VI) realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 Rynek pracy, Priorytet inwestycyjny 8.1: Dostęp do zatrudnienia dla osób poszukujących pracy i osób biernych zawodowo, w tym długotrwale bezrobotnych i oddalonych od rynku pracy, m.in. poprzez lokalne inicjatywy na rzecz zatrudnienia i wspieranie mobilności pracowników, Działanie 9.2 Aktywizacja zawodowa - Projekty PUP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
3.3. Kurs powinien być przeprowadzony w 2 grupach liczących po 10 osób w różnych terminach. Pierwsza grupa w okresie sierpień- wrzesień 2021 r. oraz druga grupa sierpień do 24.09.2021 r.
3.4. Czas trwania zajęć przypadający na uczestnika projektu: 150 godzin zegarowych (60 minutowych) tj. w zakresie od 50 do 60 godzin zegarowych teorii oraz praktyki w zakresie od 90 do 100 godzin zegarowych. Zajęcia powinny trwać nie więcej niż 7 godzin zegarowych dziennie i dodatkowo 30 minut przerwy. Przerwa nie wlicza się w czas trwania szkolenia. Szkolenie powinno trwać nie dłużej niż 22 następujących po sobie kolejno dni roboczych i zakończyć się do 24.09.2021 r. Niezwłocznie po zakończeniu szkolenia uczestnik powinien przystąpić do egzaminu UDT. Oznacza to, że dzień egzaminu państwowego nie może wykraczać poza termin 24.09.2021 r. Zamawiający nie dopuszcza możliwości zmiany liczby godzin szkoleniowych.
3.5. Program szkolenia powinien uwzględniać następujący zakres tematyczny:
1 - bezpieczeństwo i higiena pracy obsługa wózków
2- obsługa wózków
3- obsługa komputera /przygotowująca do obsługi programów sprzedażowych i magazynowych/
4- pracownik magazynowy /gospodarka magazynowa/
5- obsługa kas fiskalnych
6- fakturowanie i dokumentowanie sprzedaży
3.6. Po zakończeniu szkolenia Wykonawca powinien zorganizować egzamin państwowy UDT Realizowany przez Urząd Dozoru Technicznego w zakresie obsługi wózków.
3.7. Szkolenie może prowadzić podmiot, który posiada:
1-warunki lokalowe do prowadzenia wykładów z 10 stanowiskami komputerowymi z zainstalowanym oprogramowaniem sprzedażowym, magazynowym oraz do fakturowania, posiadać min. 10 kas fiskalnych różnego rodzaju wraz z urządzeniami towarzyszącymi takimi jak waga, terminal płatniczy, drukarka, czytnik kodów kreskowych, metkownica co najmniej trzech różnych typów spełniających wymagania rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 14 marca 2013 r. w sprawie kas rejestrujących (Dz.U. z 2019 r. poz. 816),
2) park maszynowy w postaci min. 2 wózków z różnym źródłem napędu i dysponuje placem manewrowym do nauki jazdy wózkiem,
3) kadrę wykładowców.
3.8. Instytucja szkoleniowa oferująca szkolenia dla bezrobotnych i poszukujących pracy może uzyskać zlecenie finansowane ze środków publicznych na prowadzenie tych szkoleń po wpisie do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez wojewódzki urząd pracy właściwy ze względu na siedzibę instytucji szkoleniowej - art. 20 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jedn. Dz. U. z 2021 r., poz. 1100).
3.9. Szkolenie powinno się odbywać w dniach od poniedziałku do piątku i powinno rozpoczynać się najwcześniej o godzinie 08.00 i zakończyć się najpóźniej o godzinie 17.00 za wyjątkiem dni świątecznych, czy ustawowo wolnych od pracy.
3.10. Miejsce realizacji szkolenia: Lublin.
3.11. Wykonawca przekaże nieodpłatnie uczestnikom kursu, najpóźniej w dniu jego rozpoczęcia:
a) materiały biurowe - notatnik /lub zeszyt/, długopis, zakreślacz, teczkę;
b) materiały dydaktyczne zawierające aktualne treści z zakresu prowadzonego szkolenia w postaci przynajmniej dwóch podręczników - powinny być one adekwatne do treści prowadzonych zajęć, różnorodne oraz dobre jakościowo.
3.12. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnił wyżywienie uczestnikom szkolenia w postaci posiłku składającego się z dwóch dań tj. I danie - zupa, II danie - 3 częściowy zestaw, np. kotlet, ziemniaki i surówka (zestawy powinny być różnorodne) w wysokości 20,00 zł na osobę, oraz dodatkowo korzystanie z serwisu kawa - herbata, a także wodę źródlaną lub mineralną gazowaną i niegazowaną. Koszt wyżywienia nie może być ani niższy, ani wyższy od 20,00 zł. Koszt wyżywienia powinien być obliczony z wyłączeniem kosztu serwisu kawa - herbata oraz kosztu wody. Wyżywienie obejmuje tylko dni zajęć szkoleniowych i nie może obejmować dnia, w którym będzie odbywał się egzamin państwowy, tj. dzień, w którym będzie się odbywał sam egzamin.
3.13. Wykonawca składając ofertę zobowiązuje się do realizacji kursu zgodnie z odpowiednimi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz p. poż., a także rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.
3.14. Wykonawca będzie zobowiązany do ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczestnika szkolenia, jeśli w okresie trwania szkolenia będzie przysługiwało mu prawo do zasiłku dla bezrobotnych, a zasiłek dla bezrobotnych będzie wyższy od stypendium szkoleniowego. Zamawiający powiadomi na piśmie Wykonawcę przed rozpoczęciem kursu o konieczności ubezpieczenia danego uczestnika. Poniesiony wydatek na ubezpieczenie NNW nie może mieć wpływu na łączny koszt usługi szkoleniowej.
3.15. Po zakończeniu kursu osoba bezrobotna otrzyma:
1) zaświadczenie o ukończeniu szkolenia spełniające wymogi określone w § 71 ust. 4 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków - realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2014 r., poz. 667)
2) Zaświadczenie Kwalifikacyjne UDT.
. Wykonawca jest zobowiązany do zapewnienia nadzoru wewnętrznego służącemu podnoszeniu jakości prowadzenia usługi szkoleniowej i wyznaczenia osoby do współdziałania z Zamawiającym
przy wykonywaniu umowy, w tym odpowiedzialnej za organizację szkolenia, wskazaną do kontaktu.
3.17. Wykonawca zobowiązuje się do przestrzegania postanowień ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem
COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych w celu zapewnienia uczestnikom szkolenia uniknięcia ryzyka rozprzestrzeniania się i zakażenia COVID-19 oraz art. 15r w zakresie wykonywania umowy w sprawie zamówienia publicznego.
4. Termin wykonania zamówienia:
Wykonawca jest zobowiązany wykonać całościowo zamówienie przez okres od lipca do 24.09.2021 r. zgodnie z opisem w SWZ. Dokładny termin realizacji szkolenia zostanie ustalony przed podpisaniem umowy z Wykonawcą.
5. Warunki udziału w postępowaniu
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:
5.1. Nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1), pkt 4) ustawy.
5.2. Spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:
1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie.
2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie.
3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający nie określa warunków w tym zakresie.
4) Zdolności technicznej lub zawodowej.
Zamawiający określa warunki w tym zakresie.
Wykonawca spełnia ten warunek jeżeli: posiada wiedzę i doświadczoną kadrę w świadczeniu usług szkoleniowych tematycznie związanych z przedmiotem zamówienia, tj. w okresie ostatnich trzech lat przed terminem składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy -w tym okresie, wykonał co najmniej jedno szkolenie grupowe w zakresie tematycznym odpowiadającym przedmiotowi zamówienia.
Przez szkolenie grupowe należy rozumieć szkolenie, w którym uczestniczyło co najmniej 3 osoby szkolone w tym samym miejscu i w tym samym okresie, w ramach jednej umowy, realizowanej dla jednej instytucji/podmiotu.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca dysponował do realizacji zamówienia kadrą podstawową posiadającą doświadczenie niezbędne do wykonania zamówienia.
6. Wykaz wymaganych dokumentów i oświadczeń potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia z udziału w postępowaniu:
6.1 Oświadczenia składane wraz z ofertą przez Wykonawcę:
1) Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie art.
108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1), pkt 4) ustawy (-w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym), według wzoru
stanowiącego załącznik do SWZ.
2) Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 112 ust. 2 ustawy (w formie elektronicznej lub w postaci
elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym), według wzoru stanowiącego załącznik do SWZ.
W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenia o których mowa w pkt 6.1 SWZ składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
6.2. Dokumenty wymagane w przypadku składania oferty wspólnej, przez kilku przedsiębiorców (konsorcjum) lub przez spółkę cywilną:
Oświadczenia i dokumenty potwierdzające, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu, wymienione w pkt 6.1 ppkt 1 SWZ, oraz oświadczenie potwierdzające spełnianie warunków udziału w postępowaniu wymienione w pkt 6.1 ppkt 2 SWZ, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie oddzielnie.
Oświadczenia i formularz oferty są składane przez pełnomocnika Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Poza oświadczeniami i dokumentami wymienionymi w ppkt 1) i 2) Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia winni załączyć do oferty pełnomocnictwo (w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym łub podpisem osobistym).
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, zobowiązani są do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Treść pełnomocnictwa powinna dokładnie określać zakres umocowania. Dokument pełnomocnictwa powinien zostać podpisany przez wszystkich Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia, w tym Wykonawcę pełnomocnika. Podpisy muszą być złożone przez osoby uprawnione do składania oświadczeń woli. Wszelka korespondencja oraz rozliczenia dokonywane będą wyłącznie z pełnomocnikiem. Oferta musi być podpisana w taki sposób, aby prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców występujących wspólnie.
6.3. Oświadczenia wskazane w pkt 6.1 SWZ składane są wraz z ofertą.
6.4. Wykonawca w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu może polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej innych podmiotów, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nim stosunków prawnych.
6.5. Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji innych podmiotów, musi udowodnić
zamawiającemu, że realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych
podmiotów, w szczególności przedstawiając zobowiązanie tych podmiotów do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia.
7. Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie komunikował się z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej, a także wskazanie osób uprawnionych do komunikowania się z Wykonawcami:
1) Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków
komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: Platforma ) pod adresem: https://platfoi-ma.eb2b.com.pl lub
https://puplublin.eb2b.com.pk która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy.
2) Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ.
3) Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie Zakupowej. Zarejestrowanie i utrzymywanie konta na Platformie Zakupowej oraz korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
4) Wymagania techniczne i organizacyjne korzystania z Platformy Zakupowej określa Regulamin
8. Instrukcja korzystania z Platformy:
8.1. w zakładce Postępowania, dalej Lista postępowań otwartych wykonawca wybiera niniejsze postępowanie oraz korzystając z polecenia Zgłoś się do udziału w postępowaniu przechodzi odpowiednio do Formularza rejestracyjnego - w przypadku, kiedy wykonawca nie posiada konta na Platformie, lub panelu logowania użytkownika do systemu w przypadku posiadania konta na Platformie;
8.2. po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wykonawca otrzymuje wiadomość elektroniczną (e- mail) informującą, że może dokonać pierwszego logowania do Platformy. Rejestracja nowego konta podlega weryfikacji i akceptacji Operatora, która może potrwać do 24h (8h roboczych).
8.3. zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Platformy. Po wprowadzeniu danych użytkownika tj. adresu e-mail oraz hasła zgłoszenie jest automatycznie akceptowane przez Platformę;
8.4. w zakładce Załączniki przedmiotowego postępowania dostępna jest dokumentacja postępowania (SWZ oraz pozostałe dokumenty). Pobranie dokumentu następuje po kliknięciu na wybrany załącznik i wciśnięciu polecenia Pobierz. W celu pobrania wszystkich załączników jednocześnie należy wybrać polecenie Pobierz paczkę, a następnie Pobierz wszystkie załączniki organizatora.
Zaleca się, aby Wykonawca na bieżąco śledził (Zamawiający sugeruje codziennie) zmiany jakich w trakcie postępowania może dokonać Zamawiający. Zalecenie dotyczy również informacji jakie Zamawiający kieruje do Wykonawców po zakończeniu składania ofert.
8.5. Zamawiający, zgodnie z § 4 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie użycia środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz udostępniania i przechowywania dokumentów elektronicznych (Dz. U. z 2020 r., poz. 1261) informuje, że Platforma jest kompatybilna ze wszystkimi podpisami elektronicznymi. Do przesłania oferty/ dokumentów niezbędne jest posiadanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego w celu podpisania czynności złożenia oferty. Szczegółowe informacje o sposobie pozyskania usługi kwalifikowanego podpisu elektronicznego oraz warunkach jej użycia można znaleźć na stronach internetowych kwalifikowanych dostawców usług zaufania, których lista znajduje się pod adresem internetowym: http://www.nccert.pl/kontakt.htm.
8.6. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie:
8.6.1. stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s,
8.6.2. komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor Intel IV 4GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows 7, Mac OS x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje,
8.6.3. zainstalowana dowolna najnowsza wersja przeglądarki internetowej; w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 11.0.
8.6.4. włączona obsługa JavaScript,
8.6.5 zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie.pdf).
8.7 Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla załogowanych użytkowników w zakładce Pomoc - Instrukcje.
Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 100 MB.
8.8. Dokumenty elektroniczne, oświadczenia lub elektroniczne kopie dokumentów lub oświadczeń składające się na ofertę, składane są przez wykonawcę przy użyciu zakładki Załączniki w trakcie etapu składania ofert/wniosków.
8.9. Każdy załączany plik zawierający dokumenty, oświadczenia lub pełnomocnictwa musi być uprzednio podpisany przez upoważnione osoby reprezentujące odpowiednio Wykonawcę, współkonsorcjanta lub podmiot udostępniający zasoby.
8.10. W zależności od formatu kwalifikowanego podpisu (PAdES, XAdES) i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) Wykonawca dołącza do Platformy uprzednio podpisane dokumenty wraz z
wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny):
1) dokument w formacie pdf zaleca się podpisywać tylko formatem PAdES;
2) Zamawiający dopuszcza podpisanie dokumentów w formacie innym niż pdf, wtedy należy użyć formatu XAdES.
8.11. Wnioski o wyjaśnienie treści SWZ, itp. przed złożeniem oferty oraz dokumenty elektroniczne, oświadczenia, uzupełnienia, elektroniczne kopie dokumentów lub oświadczeń składane przez wykonawcę po złożeniu ofert (np. na wezwanie zamawiającego), składane są przy użyciu zakładki
Pytania/informacj e.
8.12 Zamawiający udzieli wyjaśnień niezwłocznie za pośrednictwem Platformy, jednak nie później niż na 2 dni przed upływem terminu składania ofert, pod warunkiem, że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął do Zamawiającego nie później niż na 4 dni przed upływem terminu składania ofert. Jeżeli wniosek o wyjaśnienie treści SWZ nie wpłynął w wymaganym terminie, Zamawiający nie ma obowiązku udzielania wyjaśnień SWZ oraz obowiązku przedłużenia terminu składania ofert. Przedłużenie terminu składania ofert nie wpływa na bieg terminu składania wniosku o wyjaśnienie treści SWZ.
8.13. Treść zapytań wraz z wyjaśnieniami Zamawiający udostępnia, bez ujawniania źródła zapytania, na stronie internetowej prowadzonego postępowania na Platformie. W przypadku rozbieżności pomiędzy treścią SWZ, a treścią udzielonych wyjaśnień i zmian, jako obowiązującą należy przyjąć treść
informacji zawierającej późniejsze oświadczenie Zamawiającego. Zamawiający nie przewiduje zorganizowania zebrania z Wykonawcami w celu wyjaśnienia treści SWZ.
8.14. Zamawiający dopuszcza przesyłanie plików w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (jednolity tekst: Dz. U. z 2021 r. poz. 670), tj. rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (jednolity tekst: Dz. U. z 2017 r. poz. 2247) - w szczególności w formatach:.pdf,.doc,,docx,.rtf lub.odt., xades.
Zamawiający zaleca przesyłanie plików w formacie.pdf.
8.15. Zalecenia zamawiającego odnośnie podpisu elektronicznego:
8.16.odnośnie kwalifikowanego podpisu elektronicznego:
- dla dokumentów w formacie pdf zaleca się podpis w formatem PAdES,
- dokumenty w formacie innym niż pdf zaleca się podpisywać formatem XAdES.
8.17. odnośnie podpisu osobistego:
- dla dokumentów w formacie pdf lub xml zaleca się podpis wewnętrzny (otoczony),
- dokumenty w formacie innym niż pdf zaleca się podpisywać podpisem zewnętrznym lub otaczającym.
8.19. odnośnie podpisu zaufanego:
- wielkość dokumentów nie może przekraczać 10 MB, dostępny format podpisu xml.
8.20. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wczytania do Platformy.
branża Edukacja, szkolenia
podbranża szkolenia zawodowe
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: szkolenia zawodowe

       
nr Termin Organizator Przedmiot
10399133 2024-04-09
godz. 13:00
Mazowieckie WnSSzWsk/24/000124.MD Szkolenie "Spawanie metodą MAG 135" PRZEDMIOT POSTĘPOWANIA: 1 Szkolenie "Spawanie metodą MAG 135" Szkolenie "Spawanie MAG 135" wraz z egzaminem, NNW i badaniami lek...
10393736 2024-04-09
godz. 23:59
Mazowieckie Zorganizowanie szkolenia indywidualnego dla osoby bezrobotnej pn.: Microsoft Azure Administrator - przygotowanie do certyfikatu AZ - 104.
10399957 2024-04-12
godz. 23:59
Mazowieckie 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi szkoleniowej tj. przygotowanie i przeprowadzenie kursu w typie kursu na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z...
10428944 2024-04-15
godz. 15:00
Pomorskie Organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn.: Operator koparkoładowarki wszystkie klasa trzecia
10431796 2024-04-22
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Część I: - Przygotowanie wniosku o dofinansowanie projektu z wykorzystaniem Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych SOWA EFS w ramach programu FEPZ 2021-2027 - 3 szkolenia; - Przygotowan...
10457253 2024-04-23
godz. 12:00
Warmińsko-Mazurskie Przeprowadzenie kursu pod nazwą: Technolog robót wykończeniowych w budownictwie dla 10 osób w Oddziale Zewnętrznym w Braniewie Aresztu Śledczego w Elblągu.
10457242 2024-04-24
godz. 00:00
Podkarpackie zorganizowanie i przeprowadzenie usługi szkoleniowej o nazwie: Kurs stolarski dla 1 osoby bezrobotnej - szkolenie realizowane z Funduszu Pracy.
10463166 2024-04-26
godz. 09:00
Mazowieckie 2233.9.2024 Kurs przyuczający do zawodu "Technolog robót wykończeniowych" dla skazanych odbywających karę pozbawienia wolności w Areszcie Śledczym w Warszawie-Grochowie PRZEDMIOT POS...
10403053 2024-04-29
godz. 15:00
Pomorskie Otwarty nabór Partnerów do wspólnego przygotowania i realizacji przedsięwzięcia, pn. BRANŻOWE CENTRUM UMIEJĘTNOŚCI W KŁANINIE W DZIEDZINIE HOTELARSKIEJ Cel Partnerstwa: Celem Partn...
10484933 2024-05-07
godz. 10:00
Dolnośląskie 1.Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i nagranie kursu e-learning pn. HARMONOGRAMOWANIE PRODUKCJI I PLANOWANIE ZAPOTRZEBOWANIA MATERIAŁOWEGO w ramach projektu ,,Branżowe Centrum Umi...