Przetarg 7697507 - Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w...

   
Analizuj Zamówienie 7697507 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-09-16
przedmiot ogłoszenia
Usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w jednostkach i instytucjach administrowanych przez 2. WOG Numer referency
jny: INFR/585/2020
Wartość bez VAT: 20 267 761.95 PLN
1Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w jednostkach, instytucjach i obiektach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 2 WOG we Wrocławiu na terenie: zadanie nr 1 – Sekcji Obsługi Infrastruktury nr 1 we Wrocławiu.
2Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w jednostkach, instytucjach i obiektach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 2 WOG we Wrocławiu na terenie: zadanie nr 2 – Sekcji Obsługi Infrastruktury nr 2 we Wrocławiu.
3Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w jednostkach, instytucjach i obiektach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 2 WOG we Wrocławiu na terenie: zadanie nr 3 – Sekcji Obsługi Infrastruktury nr 3 we Wrocławiu.
4Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w jednostkach, instytucjach i obiektach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 2 WOG we Wrocławiu na terenie: zadanie nr 4 – Sekcji Obsługi Infrastruktury w Brzegu.
5Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w jednostkach, instytucjach i obiektach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 2 WOG we Wrocławiu na terenie: zadanie nr 5 – Sekcji Obsługi Infrastruktury w Jastrzębiu.
6Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w jednostkach, instytucjach i obiektach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 2 WOG we Wrocławiu na terenie: zadanie nr 6 – Sekcji Obsługi Infrastruktury w Kłodzku.
7Przedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania powierzchni wewnętrznych budynków w jednostkach, instytucjach i obiektach wojskowych na terenie kompleksów wojskowych administrowanych przez 2 WOG we Wrocławiu na terenie: zadanie nr 7 – Sekcji Obsługi Infrastruktury w Oleśnicy.
branża Sprzątanie
podbranża sprzątanie pomieszczeń
kody CPV 90910000, 90911200, 90919000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Dolnośląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się