Przetarg 7473362 - Usługa przeprowadzenia certyfikowanych szkoleń wraz z...

   
Analizuj Zamówienie 7473362
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-05-11
przedmiot ogłoszenia
Usługa przeprowadzenia certyfikowanych szkoleń wraz z egzaminem dla pracowników AGH w zakresie zarządzania informacją w celu
doskonalenia jakości kształcenia – szkolenie CISM/CISSP KC-zp.272-145/20 Numer referencyjny: KC-zp.272-145/20
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie usługi certyfikowanego szkolenia Certified Information Systems Security Professional (CISSP-(ISC)2Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie usługi certyfikowanego szkolenia Certified Information Systems Security Professional (CISSP-(ISC)2), wg programu określonego przez (ISC)2 dla min. 2 osób, maks. 4 osób, w formie szkoleń otwartych, z materiałami szkoleniowymi, egzaminem certyfikującym i certyfikatem – szkolenie i egzamin w Krakowie.
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie usługi certyfikowanego szkolenia Certified Information Security Manager (CISM-ISACA)Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie usługi certyfikowanego szkolenia Certified Information Security Manager (CISM-ISACA), wg programu określonego przez ISACA, dla min. 2 osób, maks. 4 osób, z egzaminem certyfikującym, materiałami szkoleniowymi i certyfikatem – szkolenie i egzamin w Krakowie.
branża Edukacja, szkolenia
podbranża kursy i szkolenia inne, szkolenia zawodowe
kody CPV 80000000
forma przetarg inny
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się