Przetarg 7275640 - Usługa całodziennego kompleksowego żywienia pacjentów w...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7275640 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-01-13
przedmiot ogłoszenia
Usługa całodziennego kompleksowego żywienia pacjentów w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o.
oraz w Zakładzie Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim Numer referencyjny: 12/ZP/2020
Pakiet nr 11. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodziennego kompleksowego żywienia pacjentów w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.(pakiet nr 1) zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1A do nin. specyfikacji.2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3A do SIWZ.4. Dot. pakiet nr 1: W celu świadczenia usług objętych przedmiotowym zamówieniem, Wykonawca może wynająć od Zamawiającego pomieszczenia, na warunkach umowy najmu określonych w projekcie stanowiącym załącznik nr 3B oraz 3C do SIWZ.
Pakiet nr 21. Przedmiotem zamówienia jest usługa całodziennego kompleksowego żywienia pacjentów w Zakładzie Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1B ido nin. specyfikacji.2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3A do SIWZ.
branża Gastronomia, catering
podbranża żywienie zbiorowe
kody CPV 55321000, 55322000, 55521200
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się