Przetarg 7277977 - Świadczenie usług związanych z organizacją podróży...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7277977 (zakończone)
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2020-01-14
przedmiot ogłoszenia
Świadczenie usług związanych z organizacją podróży służbowych w kraju i zagranicą dla Instytutu Europy Środkowej
Numer
referencyjny: 1/ZP/IES/2020

2.1.Przedmiotem zamówienia jest obsługa Instytutu Europy Środkowej w zakresie świadczenia usług związanych z organizacją podróży służbowych, na wydarzenia organizowane w celu współpracy z polskimi i zagranicznymi instytucjami oraz jednostkami naukowymi i akademickimi w kraju i zagranicą.
2.2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: dokonywanie rezerwacji, wystawianie, sprzedaż i dostarczanie Zamawiającemu biletów lotniczych, kolejowych, wraz z usługami towarzyszącymi – w szczególności dostarczanie biletów w formie, terminie i miejscu określonym przez Zamawiającego oraz nabywanie ubezpieczenia NNW i ubezpieczenia bagaży na potrzeby wyjazdów służbowych, oraz pośrednictwo w uzyskaniu i zakupie wiz.
2.3. Planowana ilość biletów/podróży (na różnych trasach), które Zamawiający zamierza zakupić w trakcie trwania umowy będzie wynosić nie mniej niż 80 sztuk zamówień jednostkowych i nie więcej niż 130 sztuk zamówień jednostkowych. /Przez zamówienie jednostkowe Zamawiający rozumie realizację usługi dla 1 podróżującego do miejsca docelowego wraz z podróżą powrotną/. Tym samym Zamawiający korzysta z prawa opcji o którym mowa w art. 34 ust.5 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający gwarantuje minimalną ilość zamówień jednostkowych w liczbie nie mniejszej niż 80. Ilość pomiędzy 81 a 130 stanowi opcję, z której Zamawiający może, ale nie musi skorzystać. Wykonawca nie może sobie rościć prawa do realizacji zamówień większej niż określona jako minimum, czyli 80 sztuk zamówień jednostkowych.
branża Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport
podbranża bilety, wycieczki i wypoczynek
kody CPV 63000000, 63500000, 63510000, 63512000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się