Zlecenie 7481650 - Świadczenie usług w zakresie doradztwa zawodowego. ...

   
Analizuj Zamówienie 7481650 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2020-05-14
przedmiot zlecenia
Świadczenie usług w zakresie doradztwa zawodowego.

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług doradcy zawodowego dla uc
zestników projektu Droga do samodzielności. Cel zamówienia Celem zamówienia jest wyłonienie podmiotu świadczącego usługi doradztwa zawodowego na rzecz uczestników projektu pn. Droga do samodzielności. Przedmiot zamówienia Część A. Doradztwo Zawodowe: diagnoza potrzeb i potencjałów uczestników projektu. Doradztwo zawodowe w tej części ma na celu osiągnięcie efektu polegającego na poprawieniu konkurencyjności uczestnika projektu na rynku pracy i umożliwienia mu samodzielnego sterowania swoją karierą zawodową i poszukiwaniem pracy na podstawie samodzielnej oceny swoich cech i kompetencji.
Część B. Doradztwo Zawodowe: indywidualne
Doradztwo zawodowe indywidualne ma na celu określenie problemu zawodowego i pomoc w jego rozwiązaniu. Doradca w trakcie spotkań indywidualnych daje uczestnikowi projektu możliwość oceny siebie – swych mocnych i słabych stron poprzez zdobycie umiejętności pełnienia ról społecznych i zawodowych.
Część C. Doradztwo Zawodowe: grupowe
Doradztwo zawodowe grupowe – ma na celu nabycie umiejętności z zakresu aktywnego poszukiwania pracy. Podczas zajęć w formie warstwowej każdy z uczestników warsztatów będzie mógł przeanalizować swoją sytuację zawodową oraz przygotować profesjonalne dokumenty aplikacyjne. Zajęcia pozwolą również przygotować się do rozmowy z pracodawcą
branża Edukacja, szkolenia
podbranża kursy i szkolenia inne
kody CPV 85312320
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się