Zlecenie 6765386 - Świadczenia kompleksowych usług w zakresie holowania...

   
Analizuj Zamówienie 6765386 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2019-05-14
przedmiot zlecenia
Świadczenia kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) i całodobowego przechowywania na parkingach strzeżonych pojazd
ów samochodowych, motocykli i ich części zabezpieczonych przez Prokuraturę do celów procesowych, na obszarze działania jednostek prokuratury okręgu gorzowskiego.
I. Opis przedmiotu zamówienia:
POJAZD- samochodowy, motocykl lub inny,
CZĘŚCI- samochodowe, motocyklowe, rowerowe oraz inne przedmioty pozostawione w pojeździe samochodowym, motocyklu, rowerze stanowiące zarówno jego wyposażenie, jak i nie będące jego wyposażeniem, lecz zabezpieczone przez Prokuraturę do celów procesowych.
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) i całodobowego przechowywania na parkingach strzeżonych pojazdów samochodowych, motocykli i ich części zabezpieczonych przez Prokuraturę do celów procesowych, na obszarze działania jednostek prokuratury okręgu gorzowskiego.
2. Usługi holowania winny być realizowane specjalistycznym sprzętem transportowym Wykonawcy, przystosowanym do transportu pojazdów zabezpieczonych przez Prokuraturę dla potrzeb dochodzeniowo- śledczych.
branża Motoryzacja, Nieruchomości, grunty, parkingi, administracja
podbranża parkingi, usługi serwisowe, przeglądy, holowanie
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubuskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubuskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się