Przetarg 7636959 - Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa...

   
Analizuj Zamówienie 7636959 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-08-11
przedmiot ogłoszenia
Sukcesywna dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego (zamówienie z podziałem na 6 części) Numer referencyjny:
Zp77/2020
Dostawa mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej DębieDostawa mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej Dębie.
Dostawa mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w KielcachDostawa mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Kielcach.
Dostawa mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w SandomierzuDostawa mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Sandomierzu.
Dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej DębieDostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej Dębie.
Dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w KielcachDostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Kielcach.
Dostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w SandomierzuDostawa wędlin z mięsa drobiowego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Sandomierzu.
branża Spożywcza
podbranża artykuły spożywcze
kody CPV 15110000, 15131135
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się