Przetarg 7636991 - Sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa...

   
Analizuj Zamówienie 7636991 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-08-11
przedmiot ogłoszenia
Sukcesywna dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego oraz tłuszczy zwierzęcych (zamówienie z podziałem na 9 czę
ci) Numer referencyjny: Zp81/2020
Dostawa mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej DębieDostawa mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej Dębie.
Dostawa mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w KielcachDostawa mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Kielcach.
Dostawa mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w SandomierzuDostawa mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Sandomierzu.
Dostawa wędlin z mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej DębieDostawa wędlin z mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej Dębie.
Dostawa wędlin z mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w KielcachDostawa wędlin z mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Kielcach.
Dostawa wędlin z mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w SandomierzuDostawa wędlin z mięsa czerwonego do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Sandomierzu.
Dostawa tłuszczy zwierzęcych do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej DębieDostawa tłuszczy zwierzęcych do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Nowej Dębie.
Dostawa tłuszczy zwierzęcych do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w KielcachDostawa tłuszczy zwierzęcych do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Kielcach.
Dostawa tłuszczy zwierzęcych do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w SandomierzuDostawa tłuszczy zwierzęcych do magazynu żywnościowego zlokalizowanego w Sandomierzu.
branża Spożywcza
podbranża artykuły spożywcze
kody CPV 15100000, 15110000, 15131100, 15410000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się