Zlecenie 8098924 - Przygotowanie i konserwacja mola (przestawienie pomostów...

   
Zamówienie 8098924 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2021-04-23
przedmiot zlecenia
Przygotowanie i konserwacja mola (przestawienie pomostów zgodne z profilem wody, ustabilizowanie podpór cumowniczych pomostów,
umocowanie pomostów w wyznaczonym miejscu, odmalowanie powierzchni drewnianych, uzupełnienie ubytków drewnianych w konstrukcji mola, wymiana elementów metalowych i drewnianych, wymalowanie oznakowania na pomostach).
Montaż i demontaż po sezonie fontanny będącej elementem wyposażenia Plenerowego Centrum Rekreacji Ruchowej.
Oznakowanie kąpieliska zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, przestawienie tablicy informacyjnej.
Zapewnienie niezbędnej obsługi ratowniczej kąpieliska, przy czym w godzinach pracy kąpieliska na obiekcie musi jednocześnie przebywać minimum dwóch ratowników.
Zapewnienie wyposażenia kąpieliska w specjalistyczny sprzęt ratownictwa wodnego (wyposażenie według ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych) w tym łodzi motorowej, łodzi wiosłowej i w razie potrzeby innego niezbędnego do prawidłowego zabezpieczenia kąpieliska.
Czynny udział w przygotowaniu analizy zagrożeń, w tym identyfikacji miejsc, w których występuje zagrożenie dla bezpieczeństwa osób wykorzystujących obszar wodny do pływania, kąpania się, uprawiania sportu lub rekreacji.
Prowadzenie działań prewencyjnych dotyczących bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
Prowadzenie promocji Międzyrzeckich Jeziorek i Miasta Międzyrzec Podlaski.
Prowadzenie działalności rekreacyjnej i sportowej oraz wspieranie imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym organizowanych na terenie Międzyrzeckich Jeziorek, realizowanych przez Miejski Ośrodek Sporu i Rekreacji, Miasto Międzyrzec Podlaski lub inne jednostki wskazane przez Zleceniodawcę.
Uregulowanie oraz dbanie o estetykę i porządek plaży piaszczystej od ulicy Zahajkowskiej do końca kąpieliska wzdłuż stoku narciarskiego.
Uregulowanie linii brzegowej, dbanie o estetykę i porządek plaży trawiastej usunięcie nadmiernej roślinności wokoło akwenu Międzyrzeckich Jeziorek w otoczeniu kąpieliska.
Oczyszczenie dna kąpieliska jak również otaczającego go akwenu z roślinności i nieczystości, jak również bieżące monitorowanie i dbanie o stan czystości wody.
Aktualizacja i uzupełnianie informacji na portalu Serwis Kąpieliskowy prowadzonym przez Główny Inspektorat Sanitarny.
Zabezpieczenie konstrukcji mola na zimę, po zakończeniu sezonu kąpieliskowego.
branża Budowlana - obiekty
podbranża obiekty nawodne
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się