Zlecenie 7607851 - Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż pompy...

   
Zamówienie 7607851 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2020-07-24
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż pompy krzywkowej do produkcji jogurtu. Cel zamówienia Celem zamówienia jes
t zakup, dostawa i montaż pompy krzywkowej w ramach realizacji projektu pn. Wdrożenie wyników prac BR przez spółkę JOGURTY MAGDA w celu wprowadzenia na rynek innowacyjnego produktu „BIO VEGURT” w ramach działania 3.4 Rozwój i konkurencyjność Małopolskich MŚP, Poddziałanie 3.4.4 Dotacje dla MŚP, Typ A. Wdrożenia wyników prac BR, wynalazków oraz wzorów użytkowych przez MŚP funkcjonujące na rynku dłużej niż 24 m-ce Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż pompy krzywkowej do produkcji jogurtu.

PARAMETRY TECHNICZNE:
- regulowane obroty z wydajnością 2 000 do 10 000 l/h dla jogurtu,
- max. ciśnienie: 8 bar

Przedmiot zamówienia będzie zgodny z warunkami zapytania ofertowego, jeśli będzie spełniał warunki przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia oraz w specyfikacji technicznej w sposób zgodny, lepszy lub równoważny (zakres równoważności dotyczy modelu lub parametrów poszczególnych elementów – Dostawca potwierdza spełnienie zakresu równoważności poprzez uzasadnienie, że przedstawione przez niego urządzenie pozwoli na optymalne funkcjonowanie urządzenia, a zatem na poprawną realizację projektu). Przedmiot zamówienia nie może mieć parametrów gorszych niż przedstawione powyżej.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia
podbranża maszyny przemysłowe
kody CPV 42000000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Małopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Małopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się