Zlecenie 7217608 - Przedmiotem zamówienia jest opracowanie modelu szacowania...

   
Zamówienie 7217608 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2019-12-09
przedmiot zlecenia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie modelu szacowania luki PIT w Polsce z wykorzystaniem ekonometrycznego modelu korygująceg
o obciążenie próby Heckmana lub McFAddena, na podstawie ustaleń dotyczących czynności sprawdzających i kontroli podatkowych i przygotowanie instrukcji wdrożeniowej modelu oraz oszacowanie tej luki dla jednego roku - 2017 r. albo 2018 r. (w zależności od dostępności danych fiskalnych). Cel zamówienia Zamówienie jest realizowane przez Centrum Analiz Społeczno-Edukacyjnych – Fundacja Naukowa („Zamawiający”) w ramach projektu „Budowa i wdrażanie innowacyjnych narzędzi ograniczających zjawisko pracy nierejestrowanej w instytucjach współodpowiedzialnych za minimalizację zjawiska „szarej strefy” na rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014 - 2020.
Wypracowany w ramach niniejszego zamówienia model będzie wykorzystany do oszacowania luki w PIT dla jednego roku - 2017 r. albo 2018 r. oraz przygotowanie instrukcji wdrożeniowej modelu dla KAS, która pozwoliłaby wykorzystać model do ewentualnych prac w zakresie szacowania luki w przyszłości. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest opracowanie modelu szacowania luki PIT w Polsce z wykorzystaniem ekonometrycznego modelu korygującego obciążenie próby Heckmana lub McFAddena, na podstawie ustaleń dotyczących czynności sprawdzających i kontroli podatkowych i przygotowanie instrukcji wdrożeniowej modelu oraz oszacowanie tej luki dla jednego roku - 2017 r. albo 2018 r. (w zależności od dostępności danych fiskalnych).
branża Laboratoria
podbranża usługi laboratoryjne
kody CPV 73000000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji cała Polska
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się