Przetarg - Ochrona i odtwarzanie siedlisk wodno-błotnych na terenie...

   
Analizuj Zamówienie 5568284 (zakończone)
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2017-10-25
przedmiot ogłoszenia
Ochrona i odtwarzanie siedlisk wodno-błotnych na terenie proponowanego Użytku Ekologicznego "Jaworek"
Numer referencyjny: OR 271.
12.2017

Nazwa nadana zamówieniu: Ochrona i odtwarzanie siedlisk wodno-błotnych na terenie proponowanego Użytku Ekologicznego "Jaworek"

Przedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres rzeczowy:
1) Budowa zbiornika wodnego Jaworek
2) Odmulenie ręczne źródlisk
3) Wykoszenie ręczne nieużytków
4) Wykonanie infrastruktury edukacyjnej
5) Informacja i promocja projektu

1) Budowa zbiornika wodnego Jaworek
Budowa zbiornika wodnego o charakterze retencyjnym ze stałą wysokością piętrzenia. Zaprojektowany zbiornik złożony jest z czaszy zbiornika o nieregularnym kształcie oraz budowli piętrzącej w formie zapory ziemnej wraz z obiektami upustowymi.
Projektowane parametry zbiornika:
Rzędna normalnego piętrzenia NPP m npm 220,15
Rzędna maksymalnego piętrzenia Max PP m npm 220,50
Rzędna korony zapory m npm 221,00
Powierzchnia zalewu przy NPP ha 2,9
Pojemność przy NPP tys. m3 35,8
Wysokość piętrzenia przy NPP 220.15 - 1.53 m npm
Wysokość piętrzenia MaxPP 220.50 - 1.88 m npm
Długość zapory czołowej 124 m
Czasza zbiornika
Czaszę zbiornika wykonać w formie wykopu szerokoprzestrzennego z ukształtowanymi skarpami o nachyleniu 1:2,5. Dno zbiornika zaprojektowano o zmiennej rzędnej: w rejonie urządzeń upustowych na rzędnej 218,60m a w pozostałej części zbiornika na rzędnej 218,90m. Geometrię czaszy zbiornika określono w części rysunkowej poprzez zwymiarowanie linii dna.
Linia góry zbiornika musi zostać dopasowana do rzeczywistych rzędnych terenu z zachowaniem nachylenia skarp 1:2,5. Przed przystąpieniem do robót ziemnych należy wykonać usunięcie warstwy humusu (ziemi urodzajnej) oraz karczowanie brył korzeniowych pozostałych po wycince drzew i krzewów. Przewiduje się wywóz na miejsce wskazane przez Inwestora całej objętości wykopanych namułów i torfów oraz części piasków nie przeznaczonych do ponownego wbudowania.
Grunt piaszczysty – piaski drobne – przeznaczony do wbudowania w korpus zapory należy składować na odkład. Podczas prowadzenia robót należy wykonać rozbiórkę istniejących przepustów zlokalizowanych na rowach melioracyjnych w obrębie czaszy zbiornika. W ramach wykopów należy również wykształcić wloty rowów do czaszy zbiornika.

Zapora ziemna
Zapora ziemna została zaprojektowana jako masywna budowla ziemna o przekroju trapezowym, ze skarpami o nachyleniu 1:2,5, wykonana z gruntu zagęszczonego do wskaźnika zagęszczenia min. Is 0,95. Szerokość korony zapory wynosi 3,00m. Poziom korony przewidziano na stałej rzędnej 221,00 m. Przewiduje się wykorzystanie do budowy zapory gruntu rodzimego (piaski drobne) pozyskanego podczas wykopów czaszy zbiornika. Konieczne jest zapewnienie odpowiedniego uziarnienia gruntu pozwalającego na uzyskanie wskaźnika zagęszczenia Is ≥ 0,95, zatem przewiduje się doziarnienie piasków drobnych poprzez ich mieszanie z mieszankami żwirowymi. Proporcje mieszania piasku i żwiru powinien określić Wykonawca w zależności od uziarnienia pozyskanego piasku i stosowanej mieszanki żwirowej. Po wymieszaniu materiałów konieczne jest uzyskanie mieszanki piaskowo – żwirowej o wskaźniku różnoziarnistości Cu = d60 / d10 ≥ 3,0 oraz pozwalającej na uzyskanie wskaźnika zagęszczenia Is ≥ 0,95. W wypadku występowania pod korpusem zapory namułów lub torfów całość tych gruntów należy usunąć i zastąpić mieszanką piaskowo - żwirową analogiczną jak do budowy zapory. Wymianę należy wykonać na szerokości podstawy zapory powiększonej z każdej strony o 1m.

Budowla piętrząca
Zaprojektowano zbiornik o stałej wysokości piętrzenia. Przewidziano 2 poziomy piętrzenia:
poziom normalnego piętrzenia NPP na rzędnej 220,15m oraz poziom maksymalnego piętrzenia MaxPP na rzędnej 220,50m. Rzędne piętrzenia realizowane są poprzez zastosowanie urządzeń piętrzących w formie przelewu typu wieżowego o rzędnej korony przelewu 220,15m.
Budowla piętrząca żelbetowa monolityczna o przekroju poziomym prostokątnym i wymiarach
wewnętrznych 2,00 x 3,60m. Ścianki grubości 0,25m. Posadowienie na płycie fundamentowej
gr. 0,65m. W celu przepuszczenia przepływów w stanie NPP przewidziano w urządzeniu przelewowym wykonanie 2 zasuw stalowych o rzędnej przelewu przez zasuwy 220,13m. Zasuwy te mają możliwość podnoszenia dla potrzeb okresowej konserwacji zbiornika, zapory oraz urządzeń przelewowych i upustowych. Przed wsunięciem zasuw prowadnice należy nasmarować smarem wodoodpornym. Mechanizm podnoszenia i opuszczania zasuw zaprojektowano jako śrubowy z obsługą ręczną. Wszystkie połączenia śrubowe należy nasmarować smarem wodoodpornym.
Dla celów obsługi zaprojektowano pomost technologiczny zlokalizowany nad urządzeniem przelewowym. Konstrukcja pomostu jest stalowa z nawierzchnią drewnianą. Pomost wyposażony jest w balustrady ochronne stalowe wysokości 1,10m.

Urządzenie upustowe
Dla przeprowadzenia wody przez korpus zapory przewidziano wykonanie upustów w formie
2 rur 1,00m wykonanych z prefabrykatów żelbetowych posadowionych na żelbetowej ławie fundamentowej. Przewidziano zastosowanie prefabrykatów bezkielichowych. Ze skrajnych prefabrykatów należy wyprowadzić zbrojenie dla połączenia prefabrykatów ze ścianami. Układanie prefabrykatów na podlewce z zaprawy cementowej M15 gr. min 3cm. Przyjęto długości prefabrykatów 2 x 2,0m + 3,0m. Styki prefabrykatów uszczelnione monolitycznymi wieńcami.
Przepusty posadowione są na żelbetowej płycie fundamentowej. Na połączeniach z budowlą piętrzącą i niecką wypadową przewidziano wykonanie monolitycznych żelbetowych ścian czołowych. W rejonie ścianki szczelnej przewidziano wykonanie monolitycznej przepony żelbetowej w której należy zatopić krawędzie ścianki szczelnej. W zależności od przyjętej geometrii ścianki należy odpowiednio dostosować zbrojenie przepony. Wprowadzone zmiany wymagają ich uzgodnienia z Inspektorem Nadzoru i Projektantem.

Niecki wypadowe
W celu rozproszenia energii wody poniżej upustów przewidziano wykonanie żelbetowej monolitycznej górnej niecki wypadowej o przekroju prostokątnym, doprowadzonej do istniejącego przepustu. Analogiczną dolną nieckę wypadową zaprojektowano poniżej rur przepustu drogowego.
Szerokość niecki górnej w świetle 3,60m, długość 5,70m. Szerokość niecki dolnej w świetle 3,60m, długość 4,00m. Niecki połączone są monolitycznie z odtwarzanymi ścianami czołowymi przepustu. W ścianach bocznych niecki górnej przewidziano wykonanie wlotów rowów drogowych. Niecka dolna jest obniżona względem koryta rowu o 0,30m, na końcu niecki przewidziano wykonanie progu z ukośnymi ścianami stanowiącymi podparcie skarp odtwarzanego koryta rowu.

Umocnienia skarp czaszy zbiornika
Na całym obwodzie czaszy zbiornika oprócz skarpy zapory przewidziano wykonanie umocnienia powierzchni skarp pełną biomatą kotwioną do podłoża. Umocnienie to należy wykonać od podstawy skarpy do rzędnej 220,60m npm. Wzdłuż dolnej krawędzi skarpy należy wykonać umocnienie krawędzi z 2 kiszek faszynowych Ø15cm przybijanych kołkami drewnianymi Ø5cm L=1,00m co 1,00m. Biomatę należy podwinąć pod kiszki faszynowe. Powyżej rzędnej 220,60 m npm przewidziano humusowanie powierzchni skarp na gr. 10cm z obsianiem nasionami traw i powierzchniowym umocnieniem biomatą ażurową kotwioną do podłoża stalowymi szpilkami wg instrukcji producenta.

Uszczelnienia i umocnienia zapory
W korpusie zapory należy wykonać szczelną przeponę ze ścianek szczelnych wbijanych. Ścianki należy wykonać na całej długości zapory o stałej głębokości ścianki 4,0m – stała rzędna góry 220,50m npm i dołu ścianki 216,50m npm. Dopuszcza się stosowanie ścianek szczelnych stalowych lub z tworzyw sztucznych.
Na stronie odwodnej zapory przewidziano wykonanie uszczelnienia powierzchniowego skarpy monolitycznymi płytami żelbetowymi grubości 0,15m wykonanymi od podstawy skarpy do rzędnej 220,60 m npm. Płyty należy wykonywać na zagęszczonej i wyprofilowanej powierzchni skarpy stosując geowłókninę separującą między płytą a gruntem. Płyty oparte są na podwalinie żelbetowej monolitycznej o wymiarach 0,40x1,00m. Pomiędzy płytami i podwalinami przewidziano wykonanie przerw technologicznych w formie bezpośrednich styków. Wszystkie styki pomiędzy płytami umocnienia skarpy, podwalinami, budowlą piętrzącą, upustami i nieckami wypadowymi należy uszczelnić za pomocą pęczniejącej taśmy uszczelniającej wykonanej na bazie bentonitu. Taśmy te należy mocować na elemencie wcześniej zabetnowanym przed betonowaniem kolejnego elementu wzdłuż styku tak, by taśma uszczelniająca była otulona betonem – zgodnie z instrukcją producenta taśm.
Powierzchnię skarpy odwodnej powyżej płyt żelbetowych, skarpę odpowietrzną oraz powierzchnię korony zapory należy umocnić przez humusowanie gr. 10cm z obsianiem nasionami traw. Dodatkowo skarpę odpowietrzną na całej wysokości oraz skarpę odwodną humusowaną należy umocnić biomatą ażurową kotwioną do podłoża.

Remont przepustu
Przewidziano wykonanie robót remontowych na istniejącym przepuście polegających na rozbiórce konstrukcji poboczy, ścian czołowych z balustradami oraz części zasypki przepustu, a następnie odtworzenie tych elementów z dowiązaniem do projektowanych konstrukcji niecki wypadowej górnej i dolnej. Rury przepustu oraz nawierzchnia i konstrukcja jezdni pozostają bez zmian zgodnie ze stanem istniejącym. Po rozebraniu ścian czołowych należy wykonać podbicie skrajnych prefabrykatów betonem na grubości od poziomu spodu płyty fundamentowej niecki do poziomu 15cm powyżej spodu prefabrykatu.
Przewidziano wykonanie nowych żelbetowych monolitycznych ścian czołowych z wykształconymi skrzydełkami równoległymi do osi drogi. Ściany te są połączone monolitycznie z konstrukcją niecki wypadowej. Przed przystąpieniem do przygotowania zbrojenia niecki i ścian czołowych należy szczegółowo zinwentaryzować położenie rur przepustu i dostosować zbrojenie do stanu rzeczywistego. Po wykonaniu ścian czołowych należy uzupełnić warstwy zasypki przepustu wykonane z gruntu niespoistego o wskaźniku różnoziarnistości Cu ≥ 5,0 zagęszczonego do Js ≥ 1,00. Górna warstwa zasypki pod podbudową powinna osiągnąć nośność E2 ≥ 80 MPa. W obrębie pobocza należy wykonać nowe warstwy nawierzchni z betonowej kostki prefabrykowanej gr. 8cm na podsypce cementowo-piaskowej gr. 4cm i podbudowie z kruszywa łamanego gr. 15cm. Wzdłuż ścian czołowych należy wykonać ścieki z prefabrykatów korytkowych szer. 0,50m układanych na podsypce piaskowo – cementowej gr. 10cm, wyprowadzonych na skarpy drogowe i dalej doprowadzone do rowów. Styki prefabrykatów należy spoinować zaprawą cementową.
Po wykonaniu ścian czołowych należy odtworzyć skarpy drogowe w których należy wykształcić poszerzenia pobocza i stożki skarpowe o nachyleniu 1:1,5. Poszerzenia pobocza i stożki wykonać z gruntu niespoistego zagęszczonego do Js ≥ 0,95. Połączenie poszerzenia skarpy ze skarpą istniejącą wykonać przez schodkowanie skarpy drogi. Stożki należy umocnić kostką betonową gr. 6cm na podsypce cementowo – piaskowej gr. 4cm opartą na podwalinie betonowej 0,20x0,40m. Skarpy drogowe poza stożkami umocnić przez humusowanie gr. 10cm z obsianiem nasionami traw. Na ścianach czołowych należy odtworzyć balustrady stalowe wysokości 1,10m.

Odtworzenie rowów drogowych
Wzdłuż drogi od strony projektowanego zbiornika przewidziano odtworzenie rowów drogowych. Rów po stronie południowej ma długość 65,0m a po stronie północnej 28,0m. Szerokość dna rowu 0,50m, głębokość 0,30m, skarpy nachylone 1:1,5. Przewidziano wykonanie obu wlotów rowów do niecki wypadowej na rzędnej 219,18 m npm. Rzędne dna początków rowów należy wykonać 0,30m poniżej rzędnej terenu istniejącego. Rowy należy wykonać z jednolitym spadkiem podłużnym. Dno i skarpy rowów umocnić biomatą z nasionami traw kotwioną. Teren pomiędzy skarpą zapory i skarpą drogową a rowem należy wyprofilować ze spadkiem poprzecznym ok. 2% w stronę rowu. W rejonie wlotów rowów do niecki istniejący teren należy nadsypać dla uzyskania projektowanych rzędnych. Teren profilowany wzdłuż rowu umocnić przez humusowanie i obsianie nasionami traw.

Prace w korytach rowów
Wloty rowów melioracyjnych oraz rowów terenowych do czaszy zbiornika należy przeprofilować w celu prostopadłego włączenia koryt do zbiornika. Dno i skarpy koryt na wlotach, wzdłuż skarp zbiornika oraz w dnie zbiornika umocnić brukiem z kamienia łamanego gr. 20cm spoinowanego na geowłókninie separującej. Dno zbiornika poza nieckami wpadowymi umocnione narzutem z kamienia naturalnego gr. 20cm na geowłókninie. Na początku i końcu umocnień należy wykonać gurty w formie szczelnych palisad drewnianych gr. 10cm wbijanych do głębokości 0,80m.
W obrębie czaszy zbiornika i niecki wypadowej koryta ulegają likwidacji z uwagi na budowę projektowanych obiektów. Poniżej dolnej niecki wypadowej przewidziano odtworzenie koryta rowu i połączenie go z korytem istniejącym. Odtworzenie przewidziano na długości 5,20m w spadku 0,7%. Szerokość dna koryta zmienna – od 1,00m do szerokości istniejącego koryta (przyjęto wg mapy 0,86m). Skarpy o nachyleniu zmiennym od 1:1,5 do spadku istniejącego (przyjęto wg mapy syt-wys 1:0,8 i 1:1,2). W ramach odtworzenia koryta należy uzupełnić ubytki w terenie przyległym poprzez ich nadsypanie gruntem zagęszczonym do Js ≥ 0,95 wyprofilowanym ze spadkiem poprzecznym w kierunku koryta min. 5%. Powierzchnię reprofilacji umocnić przez humusowanie gr. 10cm z obsianiem nasionami traw. Odtworzone koryto umocnić brukiem z kamienia łamanego gr. 20cm spoinowanego na geowłókninie separującej. Na połączeniu z korytem istniejącym przewidziano wykonanie gurtu żelbetowego 0,20 x 0,60m.
Dodatkowo należy wykonać ręczne odmulenie koryta rowu zasilającego R-H na długości ok. 500 m i ręczne dwukrotne wykoszenie nieużytków zielonych wzdłuż rowu na powierzchni ok. 4200 m2 .

Urządzenia zabezpieczające
Na ścianie wylotowej z upustu oraz na ścianach bocznych niecki wypadowej górnej i dolnej
należy wykonać balustrady robocze stalowe wysokości 1,10m.

Zabezpieczenie antykorozyjne i przeciwwilgociowe
Wszystkie powierzchnie betonowe podlegające zasypaniu należy pokryć izolacją bitumiczną
na zimno. Elementy betonowe konstrukcji zaprojektowano z uwzględnieniem klas ekspozycji na wpływy korozyjne zgodnie z PN-EN 206-1. Klasy ekspozycji oraz przyjęte klasy wytrzymałości betonu dla poszczególnych elementów:
- beton podwalin, gurtów, fundamentu upustu, przepony, wieńców uszczelniających:
XC2, XA1, klasa wytrzymałości min C30/37
- beton płyt umocnienia zapory: XC4, XD1, XF3, klasa wytrzymałości min C30/37
- beton konstrukcji przelewu, ścian czołowych upustu, niecek wypadowych: XC4, XF3,
XM3, klasa wytrzymałości min C35/45
- beton konstrukcji ścian czołowych przepustu: XC4, XD3, XF3, klasa wytrzymałości
min C35/45
- beton upustów prefabrykowanych: XC4, XF3, XM3, klasa wytrzymałości min C35/45
Z uwagi na zastosowanie betonów o parametrach nie gorszych niż wymagane dla klasy ekspozycji elementu nie przewiduje się wykonania powłok zabezpieczających na odsłoniętych powierzchniach betonów.
Elementy stalowe należy zabezpieczyć antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe. Balustrady na ścianach czołowych przepustu należy dodatkowo zabezpieczyć powłokami malarskimi. Kolor do uzgodnienia z Inwestorem na etapie realizacji. W wypadku stosowania stalowych ścianek szczelnych nie przewiduje się ich cynkowania, należy zastosować grubość ścianki z zapasem na korozję stali w gruncie.
Elementy drewniane pomostu roboczego należy zabezpieczyć antykorozyjnie przez impregnację powłokami malarskimi.

Znaki pomiarowe
Przewidziano montaż 2 łat wodowskazowych. Na skarpie odwodnej należy zamontować łatę skarpową o skali dostosowanej do pochylenia skarpy 1:2,5. Na ścianie niecki wypadowej należy zamontować łatę pionową. Konstrukcja oraz sposób mocowania łat pomiarowych wg rozwiązania producenta. Należy zwrócić szczególną uwagę na montaż łat dokładnie na rzędnych określonych na rysunkach.

2) Odmulenie ręczne źródlisk
Wykonanie odmulenia koryta rowu zasilającego R-H na długości ok. 500 m bez użycia sprzętu mechanicznego.

3) Wykoszenie ręczne nieużytków
Dwukrotne wykoszenie nieużytków zielonych wzdłuż rowu na powierzchni ok. 4200 m2 bez użycia sprzętu mechanicznego.

4) Wykonanie infrastruktury edukacyjnej
Wykonanie utwardzenia nawierzchni na powierzchni 50 m2 tłuczniem drogowym frakcji 0-31,5 mm z wyłączeniem dolomitów i skał pochodzenia osadowego, wykonanie i montaż 2 tablic edukacyjnych o konstrukcji drewnianej wymiary 120 cm x 160 cm, zakup i montaż 2 ławek podwójnych drewnianych o wymiarach 180 x 130 cm na konstrukcji stalowej malowanej proszkowo. Treść tablic opracuje Zamawiający.

5) Informacja i promocja projektu
Wykonanie i montaż 2 szt. tablic informacyjno-promocyjnych o powierzchni 6 m2 każda. Tablice wykonane z materiałów trwałych na konstrukcji stalowej. Okres trwałości tablic – min. 5 lat. Wzór tablicy opracuje Zamawiający.

Wykonawca wykona inwentaryzację geodezyjną powykonawczą.
Szczegółowy zakres robót w tym m.in. opis przedmiotu zamówienia, charakterystyczne parametry inwestycji, opis wymagań Zamawiającego w stosunku do przedmiotu zamówienia, warunki wykonania i odbioru robót budowlanych zawarte są w projekcie budowlanym, w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, w specyfikacji istotnych warunków zamówienia itp.

Prace będą prowadzone pod nadzorem przyrodniczym ustanowionym przez Zamawiającego.

Uwaga – prace ingerujące w środowisko mogą być wykonywane poza sezonem lęgowym
ptaków, czyli w okresie od początku września do połowy marca.

W przypadku, gdy w dokumentacji projektowej zostały wskazane nazwy, znaki towarowe lub typy materiałów czy produktów lub normy, aprobaty, specyfikacje czy systemy, o których mowa
w art. 30 ust. 1-3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017r., poz. 1579ku.), Zamawiający dopuszcza oferowanie za zgodą autora dokumentacji materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od określonych w dokumentacji.
W przypadku oferowania rozwiązań równoważnych w stosunku do rozwiązań określonych
w dokumentach przetargowych, wykonawca zobowiązany jest do wypełnienia wymogu wynikającego z art. 30 ust. 5 ww. ustawy oraz podania wykazu dokumentów potwierdzających ich równoważność takich jak: certyfikaty, aprobaty techniczne, z podaniem nazwy podmiotu wydającego oraz terminu ważności dokumentu. Przedstawione dokumenty będą podlegały ocenie autora dokumentacji, który sporządzi stosowną opinię. Opinia ta będzie podstawą do podjęcia przez Zamawiającego decyzji o akceptacji „równoważników” lub odrzuceniu oferty z powodu ich „nierównoważności”.
Wykonawca zamówienia we własnym zakresie w uzgodnieniu z Zamawiającym i właścicielem danego terenu zorganizuje plac i zaplecze budowy.
Wycena powinna uwzględniać wszystkie koszty i czynności niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z prawem i najlepszą wiedzą techniczną w tym opłaty za zajęcie pasa drogowego ( w latach realizacji do czasu odbioru końcowego ).
Wykonany przedmiot zamówienia będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych zgodnie z art. 29 ust. 5 ustawy Pzp.
Zamawiający wymaga od Wykonawcy, Podwykonawcy i dalszego Podwykonawcy, aby osoby wykonujące następujące czynności w zakresie realizacji zadania tj.: osoby wykonujące roboty ziemne, zbrojeniowe, betonowe i żelbetonowe, w zakresie wykonywania nawierzchni drogowych, ogólnobudowlane, montażowe, murarskie, obsługi urządzeń i maszyn budowlanych, zwane dalej „pracownikami”, w okresie realizacji niniejszej umowy zostały zatrudnione na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - kodeks pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 1666)– szczegółowo opisany w pkt 23 SIWZ.
Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza najpóźniej do dnia podpisania umowy zobowiązany będzie do wykonania i dostarczenia Zamawiającemu harmonogramu rzeczowo-finansowego prac zgodnie z załącznikami Nr 6 SIWZ
branża Wodno - kanalizacyjna
podbranża obszary wodne i hydrotechnika
kody CPV 45100000, 45110000, 45223500
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Opolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Opolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: obszary wodne i hydrotechnika

       
nr Termin Organizator Przedmiot
10371287 2024-04-03
godz. 13:00
Małopolskie Wykonanie naprawy zbiornika retencyjnego na MOP Racula Zachód przy S3
10341203 2024-04-04
godz. 13:00
Mazowieckie EWY- Modernizacja betonów wlotów jazu i zamku wodnego EW Łapino Szanowni Państwo, Energa Logistyka Sp. z o.o. uprzejmie zaprasza do wzięcia udziału w postępowaniu prowadzonym w imien...
10333535 2024-04-05
godz. 09:00
Mazowieckie Prace utrzymaniowe cieków będących w administracji Zarządu Zlewni w Gliwicach Część 1: część nr 1 - Prace utrzymaniowe cieku Ligockiego w km 4+490 - 10+070 w m. Kotulin, Ligota To...
10302948 2024-04-05
godz. 10:00
Mazowieckie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia pn.: "Roboty utrzymaniowe na terenie ZZ Przemyśl I", w podziale na 22 części.Zamówienie składa się z następujących części:a) Czę...
10371661 2024-04-11
godz. 11:00
Podkarpackie Umocnienie cieku bez nazwy w kilometrze 0+919 – 0+935 na działkach nr 168 i 226 w miejscowości Podgrodzie, w ramach Przebudowy odwodnienia w ciągu drogi krajowej nr 94 w m. Podgrodzie w...
10334681 2024-04-12
godz. 10:30
Zachodniopomorskie Przedmiotem zamówienia są prace podczyszczeniowe w małych portach w 2024 r.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ. PO-II.2610.15.24 *...
10384157 2024-04-12
godz. 12:00
Mazowieckie Prace naprawcze na śluzach nr 1, 2 oraz 3 w Pułtusku
10425003 2024-04-12
godz. 12:00
Mazowieckie Usługi dotyczące wykonania prac podwodnych z podziałem na zadania.
10318366 2024-04-17
godz. 10:00
Mazowieckie Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Toruniu. 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Konserwacja wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlew...
10432563 2024-04-18
godz. 10:00
Małopolskie Prace utrzymaniowe na potokach na terenie NW Nowy Sącz: Galiszowianka, Naściszówka, Moszczenicki, Jamniczanka