Zlecenie 7830954 - Kursy kwalifikacji rynkowych realizowanych przez Centrum...

   
Zamówienie 7830954 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2020-11-24
przedmiot zlecenia
Kursy kwalifikacji rynkowych realizowanych przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Policach
Przedmiot zamówienia:
I. Część I zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia w pn. Specjalista ds. wynagrodzeń.
2. Celem szkolenia jest przygotowanie słuchaczy do pracy w dziale płac. Słuchacze nabywają kompleksową wiedzę teoretyczną i praktyczną za zakresu sporządzania listy plac i rozliczenia czasu pracy, naliczania wynagrodzeń, naliczania zasiłków chorobowych oraz macierzyńskich. Po ukończeniu szkolenia słuchacze powinni też sprawnie obsługiwać program komputerowy COMARCH OPTIMA do obsługi zagadnień płacowych w zakresie naliczania wynagrodzeń. Uczestnik na koniec kursu podchodzi do egzaminu i uzyskuje certyfikat wystawiony przez instytucję uprawnioną do certyfikowania lub osobę z akredytacją ICS.
3. Liczba grup szkoleniowych: 1
4. Liczba uczestników: grupa szkoleniowa może obejmować 7 - 14 uczestników
5. Termin realizacji: do 30.06.2021 r.
6. Usługa będzie realizowana w ramach projektu współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego. Projekt Nr RPZP.08.06.00-32-K052/18 pn. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Powiecie Polickim receptą na dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb regionalnego rynku pracy.
7. Oznaczenie wg wspólnego słownika zamówień: 805300008 Usługi szkolenia zawodowego.
PROGRAM SZKOLENIA
1. Wymaga się, aby szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej. Zakres tematyczny szkolenia ma zawierać 56 godzin zegarowych (przypadających na każdego Uczestnika) i uwzględnia następujące zagadnienia:
a) Czas pracy - 14 godz.
b) Wynagrodzenia - 7 godz.
c) Zasiłki z ubezpieczenia społecznego i dokumentacja - 7 godz.
d) Składki ZUS - podstawa wymiaru składek - 5 godz.
e) Zajęcia praktyczne - 21 godz.
f) Egzamin - 2 godz.
2. Po zakończonym szkoleniu dla każdego Uczestnika należy zorganizować egzamin przed właściwą Komisją Kwalifikacyjną działającą zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (tekst jednolity Dz. U. 2019, poz. 652).
ORGANIZACJA SZKOLENIA
1. Godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 minut oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut. Długość przerw jest ustalana w sposób elastyczny przez wykonawcę. Zajęcia muszą odbywać się zaocznie, nie przekraczając wyznaczonych godzin: piątek od 16.00 do 20.00, sobota i niedziela od 8.00 do 18.00.
2. Zajęcia nie pokrywają się ze świętami i długimi weekendami.
3. Proces przyswajania wiedzy i nabywania umiejętności objętych programem będzie realizowany poprzez:
• zajęcia wykładowo-seminaryjne
• ćwiczenia i zajęcia praktyczne
• materiały szkoleniowe przygotowane przez wykładowców
• naukę własną słuchacza
4. Wykładowcy podczas zajęć odwoływać się będą do obowiązujących przepisów, aktów prawnych oraz do własnych praktyk i doświadczeń zawodowych.
5. Szkolenie należy przeprowadzić w sposób następujący: zajęcia teoretyczne mają odbywać się w placówce współpracującej z CKZiU na terenie Powiatu Polickiego. Natomiast zajęcia praktyczne w pracowniach wyposażonych w komputery z odpowiednim oprogramowaniem na terenie Powiatu Polickiego lub w granicach administracyjnych miasta Szczecina.
6. Wykonawca zobowiązuje się do prowadzenia szkolenia bezpośrednio z uczestnikami, a w sytuacji wprowadzenia ograniczenia możliwości organizacji nauki stacjonarnej przez organy do tego uprawnione, dopuszcza się prowadzenie zajęć metodą kształcenia na odległość, przy czym okoliczności zmiany formy prowadzenia zajęć musi być przekazana Zamawiającemu wraz z informacją o podstawie prawnej ograniczenia nauki stacjonarnej i okresie na jaki nastąpi przejście na formą zdalną.
7. Baza lokalowa, w której odbywać będą się zajęcia teoretyczne musi zawierać stanowisko do nauki dla każdego Uczestnika (komputer z odpowiednim oprogramowaniem zapewnia Wykonawca).
8. Wykonawca nie może wprowadzić do programu szkolenia innych modułów niż wskazane w SIWZ. Oferty zawierające zmodyfikowany program szkolenia zostaną odrzucone, jako nieodpowiadające treści SIWZ.
9. Każdy z uczestników ma otrzymać w dniu rozpoczęcia szkolenia na własność materiały dydaktyczne takie jak: notatnik, długopis, opracowania zawierające opis zagadnień ujętych w programie szkolenia.
10. Wykonawca zapewni na czas trwania szkolenia dla uczestników:
a. swobodny dostęp do poczęstunku w postaci napojów gorących (kawa, herbata) oraz pieczywa cukierniczego,
b. raz dziennie ciepły posiłek w kwocie nie mniejszej niż 15 zł i nie większej niż 28 zł na każdego uczestnika,
c. bilety codzienne komunikacji miejskiej umożliwiające dojazd osób skierowanych na szkolenie na czas jego trwania z miejsca zamieszkania do miejsca odbywania szkolenia (przejazd w obie strony).
11. Wykonawca zapewni warunki zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy w trakcie trwania szkolenia.
12. Dla uczestników szkolenia wykonawca musi przewidzieć ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z udziałem w szkoleniu oraz w drodze do miejsca szkolenia i z powrotem za cały okres szkolenia. Kwota ta musi zostać ujęta w koszcie szkolenia.
13. Na zakończenie szkolenia Wykonawca przeprowadzi ankietę mającą na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia z odbytego szkolenia.
KADRA
1. Wykonawca musi zapewnić kadrę dydaktyczną o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu niezbędnym do prawidłowej realizacji zamówienia. Wymagane jest, aby zajęcia prowadziły osoby mające uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z modułami programu szkolenia.
EGZAMIN
1. Szkolenie należy zakończyć egzaminem przed komisją do tego uprawnioną.
2. Szkolenie winno zakończyć się wydaniem Uczestnikom:
a. zaświadczeń o ukończeniu kursu zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (tekst jednolity Dz. U. 2019, poz. 652);
b. w wyniku pozytywnie zdanego egzaminu przed Komisją Kwalifikacyjną uczestnik kursu otrzymuje stosowne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do pracy na stanowisku Specjalisty ds. wynagrodzeń.
DOKUMENTACJA WYKONYWANEJ USŁUGI
1. Wykonawca dokona wizualizacji pomieszczeń, dokumentacji związanej z realizacją usługi, materiałów dydaktycznych oraz certyfikatów i dyplomów zgodnie z aktualnym Podręcznikiem wnioskodawcy i beneficjenta programów i polityki spójności na lata 2014-2020 w zakresie informacji i promocji.
2. Każdy z uczestników ma otrzymać w dniu rozpoczęcia usługi na własność materiały dydaktyczne takie jak: notatnik, długopis, opracowania zawierające opis zagadnień ujętych w programie kursu.
3. Wykonawca zobowiązany jest prowadzić następującą dokumentację:
a. dziennik zajęć zawierający listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć;
b. indywidualne listy obecności potwierdzające udział uczestników projektu w zajęciach;
c. listy potwierdzające odbiór materiałów dydaktycznych (notatnik, długopis, opracowania zawierające opis zagadnień ujętych w programie);
d. polisa ubezpieczenia NNW;
e. potwierdzenie korzystania z poczęstunku;
f. kserokopie poświadczone za zgodność z oryginałem zaświadczeń;
g. dokumentacji fotograficzną usługi, w tym wykonanie zdjęć:
- materiałów dydaktycznych,
- sali dydaktycznych,
- rozpoczęcia i zakończenia realizacji usługi,
- codziennej realizacji harmonogramu,
- miejsc, w których zamieszczono plakaty promujące projekt,
h. ankietę mającą na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia
i. listę potwierdzającą refundację kosztów dojazdu.
II. Część II zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkolenia w pn. Kadry i płace - kurs podstawowy.
2. Celem szkolenia jest przygotowanie słuchaczy do pracy na stanowisku kadrowo -
płacowym. Słuchacze nabywają kompleksową wiedzę za zakresu Kodeksu pracy, ubezpieczeń oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Po ukończeniu szkolenia słuchacze powinni też sprawnie obsługiwać program komputerowy Płatnik. Uczestnik na koniec kursu podchodzi do egzaminu i uzyskuje certyfikat
wystawiony przez instytucję uprawnioną do certyfikowania lub osobę z akredytacją ICS.
3. Liczba grup szkoleniowych: 1
4. Liczba uczestników: grupa szkoleniowa może obejmować 7 - 14 uczestników
5. Termin realizacji: do 30.06.2021 r.
6. Usługa będzie realizowana w ramach projektu współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego. Projekt Nr RPZP.08.06.00-32-K052/18 pn. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Powiecie Polickim receptą na dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb regionalnego rynku pracy.
7. Oznaczenie wg wspólnego słownika zamówień: 805300008 Usługi szkolenia zawodowego.
PROGRAM SZKOLENIA
1. Wymaga się, aby szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej. Zakres tematyczny szkolenia ma zawierać 68 godzin zegarowych (przypadających na każdego Uczestnika) i uwzględnia następujące zagadnienia:
a) Kodeks pracy - 24 godz.
b) Ubezpieczenia społeczne i zdrowotne - 18 godz.
c) Obsługa programu Płatnik wraz z elektronicznym przekazem danych - 10 godz.
d) Podatek dochodowy od osób fizycznych - 15 godz.
e) Egzamin - 1 godz.
2. Po zakończonym szkoleniu dla każdego Uczestnika należy zorganizować egzamin przed
właściwą Komisją Kwalifikacyjną działającą zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (tekst jednolity Dz. U. 2019, poz. 652).
ORGANIZACJA SZKOLENIA
1. Godzina zegarowa kursu liczy 60 minut i obejmuje zajęcia edukacyjne liczące 45 minut oraz przerwę, liczącą średnio 15 minut. Długość przerw jest ustalana w sposób elastyczny przez wykonawcę. Zajęcia muszą odbywać się zaocznie, nie przekraczając wyznaczonych godzin: piątek od 16.00 do 20.00, sobota i niedziela od 8.00 do 18.00.
2. Zajęcia nie pokrywają się ze świętami i długimi weekendami.
3. Proces przyswajania wiedzy i nabywania umiejętności objętych programem będzie realizowany poprzez:
• zajęcia wykładowo-seminaryjne
• ćwiczenia i zajęcia praktyczne
• materiały szkoleniowe przygotowane przez wykładowców
• naukę własną słuchacza
4. Wykładowcy podczas zajęć odwoływać się będą do obowiązujących przepisów, aktów prawnych oraz do własnych praktyk i doświadczeń zawodowych.
5. Szkolenie należy przeprowadzić w sposób następujący: zajęcia teoretyczne mają odbywać się w placówce współpracującej z CKZiU na terenie Powiatu Polickiego. Natomiast zajęcia praktyczne w pracowniach wyposażonych w komputery z odpowiednim oprogramowaniem na terenie Powiatu Polickiego lub w granicach administracyjnych miasta Szczecina.
6. Wykonawca zobowiązuje się do prowadzenia szkolenia bezpośrednio z uczestnikami, a w sytuacji wprowadzenia ograniczenia możliwości organizacji nauki stacjonarnej przez organy do tego uprawnione, dopuszcza się prowadzenie zajęć metodą kształcenia na odległość, przy czym okoliczności zmiany formy prowadzenia zajęć musi być przekazana Zamawiającemu wraz z informacją o podstawie prawnej ograniczenia nauki stacjonarnej i okresie na jaki nastąpi przejście na formą zdalną.
7. Baza lokalowa, w której odbywać będą się zajęcia teoretyczne musi zawierać stanowisko do nauki dla każdego Uczestnika (komputer z odpowiednim oprogramowaniem zapewnia wykonawca).
8. Wykonawca nie może wprowadzić do programu szkolenia innych modułów niż wskazane w SIWZ. Oferty zawierające zmodyfikowany program szkolenia zostaną odrzucone, jako nieodpowiadające treści SIWZ.
9. Każdy z uczestników ma otrzymać w dniu rozpoczęcia szkolenia na własność materiały dydaktyczne takie jak: notatnik, długopis, opracowania zawierające opis zagadnień ujętych w programie szkolenia.
10. Wykonawca zapewni na czas trwania szkolenia dla uczestników:
d. swobodny dostęp do poczęstunku w postaci napojów gorących (kawa, herbata) oraz pieczywa cukierniczego,
e. raz dziennie ciepły posiłek w kwocie nie mniejszej niż 15 zł i nie większej niż 28 zł na każdego uczestnika,
f. bilety codzienne komunikacji miejskiej umożliwiające dojazd osób skierowanych na szkolenie na czas jego trwania z miejsca zamieszkania do miejsca odbywania szkolenia (przejazd w obie strony).
11. Wykonawca zapewni warunki zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy w trakcie trwania szkolenia.
12. Dla uczestników szkolenia wykonawca musi przewidzieć ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków powstałych w związku z udziałem w szkoleniu oraz w drodze do miejsca szkolenia i z powrotem za cały okres szkolenia. Kwota ta musi zostać ujęta w koszcie szkolenia.
13. Na zakończenie szkolenia Wykonawca przeprowadzi ankietę mającą na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia z odbytego szkolenia.
KADRA
1. Wykonawca musi zapewnić kadrę dydaktyczną o odpowiednich kwalifikacjach i doświadczeniu niezbędnym do prawidłowej realizacji zamówienia. Wymagane jest, aby zajęcia prowadziły osoby mające uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu szkoleń związanych z modułami programu szkolenia.
EGZAMIN
1. Szkolenie należy zakończyć egzaminem przed komisją do tego uprawnioną.
2. Szkolenie winno zakończyć się wydaniem Uczestnikom:
a. zaświadczeń o ukończeniu kursu zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (tekst jednolity Dz. U. 2019, poz. 652);
b. w wyniku pozytywnie zdanego egzaminu przed Komisją Kwalifikacyjną uczestnik kursu otrzymuje stosowne świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do pracy na stanowisku kadrowo-płacowym.
DOKUMENTACJA WYKONYWANEJ USŁUGI
1. Wykonawca dokona wizualizacji pomieszczeń, dokumentacji związanej z realizacją usługi, materiałów dydaktycznych oraz certyfikatów i dyplomów zgodnie z aktualnym Podręcznikiem wnioskodawcy i beneficjenta programów i polityki spójności na lata 2014-2020 w zakresie informacji i promocji.
2. Każdy z uczestników ma otrzymać w dniu rozpoczęcia usługi na własność materiały dydaktyczne takie jak: notatnik, długopis, opracowania zawierające opis zagadnień ujętych w programie kursu.
3. Wykonawca zobowiązany jest prowadzić następującą dokumentację:
a. dziennik zajęć zawierający listę obecności, wymiar godzin i tematy zajęć;
b. indywidualne listy obecności potwierdzające udział uczestników projektu w zajęciach;
c. listy potwierdzające odbiór materiałów dydaktycznych (notatnik, długopis, opracowania zawierające opis zagadnień ujętych w programie);
d. polisa ubezpieczenia NNW;
e. potwierdzenie korzystania z poczęstunku;
f. kserokopie poświadczone za zgodność z oryginałem zaświadczeń;
g. dokumentacji fotograficzną usługi, w tym wykonanie zdjęć:
- materiałów dydaktycznych,
- sali dydaktycznych,
- rozpoczęcia i zakończenia realizacji usługi,
- codziennej realizacji harmonogramu,
- miejsc, w których zamieszczono plakaty promujące projekt,
h. ankietę mającą na celu sprawdzenie poziomu zadowolenia
i. listę potwierdzającą refundację kosztów dojazdu.
branża Edukacja, szkolenia
podbranża kursy i szkolenia inne
kody CPV 80530000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: kursy i szkolenia inne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
10400394 2024-04-11
godz. 23:59
Lubelskie Dla wszystkich części Przedmiotem zamówienia jest zaangażowanie trenerów do prowadzenia warsztatów teoretyczno-praktycznych dla przedstawicieli NSZZ Solidarność Regionu Środkowo-Wsc...
10397439 2024-04-16
godz. 00:00
Mazowieckie Pilotażowe warsztaty nt. rejestracji firm w bazach przetargowych organizacji międzynarodowych systemu ONZ
10427905 2024-04-17
godz. 14:00
Łódzkie Przeprowadzenie zajęć z Olimpiady wiedzy wspierających podtrzymanie sprawności intelektualnej seniorów.
10425777 2024-04-18
godz. 09:00
Lubelskie Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi: diagnoza potrzeb UP oraz opracowanie Indywidualnego Planu Działania (IPD) w formie indywidualnego poradnictwa zawodowego dla 96 UP (58 kobie...
10405357 2024-04-18
godz. 10:00
Lubelskie Usługa polegająca na wykonaniu usługi zorganizowania i przeprowadzenia szkolenia pt. Profesjonalna obsługa klienta w urzędzie - dla około 35 osób, pracowników Oddziału Regionalnego ...
10428176 2024-04-19
godz. 00:00
Wielkopolskie Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia nt. Kodeks postępowania administracyjnego w praktyce dla początkujących i średniozaawansowanych dla maks. 90 pracowników Wielkopolskiego Urzę...
10395073 2024-04-24
godz. 15:00
Łódzkie Otwarty nabór Partnera w celu wspólnej realizacji projektu w ramach naboru dla Priorytetu 8. Fundusze Europejskie dla Edukacji i Kadr w Łódzkiem, Działanie FELD.08.08 Kształcenie zawod...
10477538 2024-04-26
godz. 12:00
Śląskie Ustalenie wartości szacunkowej kosztu zakupu szkoleń interpersonalnych dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rybniku Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w ...
10461616 2024-04-29
godz. 10:00
Zachodniopomorskie Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na zapewnieniu wsparcia eksperckiego pracownikom Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie w zakresie realizacji zadań wynikających z proje...
10482049 2024-05-06
godz. 15:00
Lubelskie 1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie specjalistycznych szkoleń umożliwiających nauczycielom zdobywanie dodatkowych kwalifikacji zawodowych wraz z z...