Zlecenie 10113761 - Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek...

   
Zamówienie 10113761 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2023-11-28
przedmiot zlecenia
Dowóz uczniów niepełnosprawnych do szkół i placówek oświatowych w Chorzowie i Katowicach w okresie od stycznia do czerwca 2024 r.
z opieką na zajęcia do szkół i placówek oświatowych w Chorzowie i Katowicach w okresie od stycznia do czerwca 2024 r. Opiekuna zapewnia Wykonawca.

Część 1 - Trasa I
BYTOM-CHORZÓW
Bytom ul. Felińskiego 2 ® Bytom, ul. Konstytucji 90M ® Bytom, ul. Wrocławska 53 ® Bytom, ul. Chrzanowskiego 4 ® Bytom, ul. Kraszewskiego 11 ® Bytom, ul. Piekarska 32 ® Bytom, ul. Murarska 10 ® Bytom, ul. Korfantego 18 ® Chorzów: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Niebieski Zakątek z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi, ul. Opolska 21 ® Chorzów: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie, ul. Hajducka 22
(dozwolona jest zmiana kolejności przyjazdu pomiędzy poszczególnymi adresami zamieszkania uczniów oraz do poszczególnych punktów docelowych w Chorzowie) powrót tą samą trasą po zakończeniu zajęć szkolnych.
Maksymalnie 46 km/dzień.
Ilość uczniów: 10 (na dzień opracowania opisu przedmiotu zamówienia) + max. 6 dodatkowych uczniów w trakcie roku szkolnego + opiekun-zapewnia WYKONAWCA
Uwaga: środek transportu umożliwiający przewóz dziecka poruszającego się na wózku inwalidzkim
Część 2 - Trasa II
BYTOM - KATOWICE
branża Przewóz osób
kody CPV 60100000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji śląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się