Przetarg 7932193 - „Dostawa zaworów kulowych i przepustnic” z podziałem...

   
Analizuj Zamówienie 7932193 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2021-01-22
przedmiot ogłoszenia
„Dostawa zaworów kulowych i przepustnic” z podziałem na pięć części Numer referencyjny: KZP-1/252/TTZ/2/21/UE
Wartość
bez VAT: 2 354 989.87 PLN
Dostawa zaworów kulowych kołnierzowych i zaworów kulowych z końcówkami do wspawania1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa zaworów i przepustnic” z podziałem na pięć części:— część 1: „Dostawa zaworów kulowych kołnierzowych i zaworów kulowych z końcówkami do wspawania”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa załącznik nr 1 załącznik nr 7 do SWZ.
„Dostawa zaworów kulowych z gwintem wewnętrznym (mufowych)”1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa zaworów i przepustnic” z podziałem na pięć części:— część 2: „Dostawa zaworów kulowych z gwintem wewnętrznym (mufowych)”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa załącznik nr 2 i załącznik nr 8 do SWZ.
Dostawa zaworów kołnierzowych grzybowych1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa zaworów i przepustnic” z podziałem na pięć części:— część 3: „Dostawa zaworów kołnierzowych grzybowych”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa załącznik nr 3 i załącznik nr 9 do SWZ.
„Dostawa przepustnic”1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa zaworów i przepustnic” z podziałem na pięć części:— część 4: „Dostawa przepustnic”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa załącznik nr 4 i załącznik nr 10 do SWZ.
Dostawa przepustnic1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sukcesywna dostawa zaworów i przepustnic” z podziałem na pięć części:— część 5: „Dostawa przepustnic”.2. Szczegółowe dane przedmiotu zamówienia i jego zakres określa załącznik nr 5 i załącznik nr 10 do SWZ.
branża Ciepłownictwo i gaz, Automatyka przemysłowa
podbranża armatura
kody CPV 42131260, 42512510
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się