Przetarg 7483731 - Dostawa wyposażenia pracowni oraz sprzętu na zajęcia...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7483731 (zakończone)
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2020-05-15
przedmiot ogłoszenia
Dostawa wyposażenia pracowni oraz sprzętu na zajęcia praktyczne i dydaktyczne obejmujące wyposażenie kuchenne, sprzęt radiow
o-telewizyjny oraz sprzęt ogrodniczy.
Numer referencyjny: PR.272.11.2020

Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia pracowni oraz sprzętu na zajęcia praktyczne i dydaktyczne obejmujące wyposażenie kuchenne, sprzęt radiowo-telewizyjny oraz sprzęt ogrodniczy.
Miejsce dostaw wyposażenia pracowni i pomocy na zajęcia praktyczne i dydaktyczne to Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, ul. Siedlecka 3, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tanowie przy ul. Leśnej 91, do Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Trzebieży przy ul. Wkrzańskiej 10, do Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach przy ul. Korczaka 53.
Wszystkie przedmioty, objęte niniejszym zamówieniem muszą być fabrycznie nowe i nieużywane. Produkty muszą być zgodne z obowiązującymi europejskimi normami bezpieczeństwa.
ZAŁĄCZNIK I - INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERT CZĘŚCIOWYCH

Część nr: 1 Nazwa: Dostawa wyposażenia pracowni oraz sprzętu na zajęcia praktyczne i dydaktyczne obejmujące sprzęt radiowo - telewizyjny.
Dostawa wyposażenia pracowni i pomocy na zajęcia praktyczne i dydaktyczne obejmujących sprzęt radiowo - telewizyjny do Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, ul. Siedlecka 3, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie przy ul. Leśnej 91, do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży przy ul. Wkrzańskiej 10, do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach przy ul. Korczaka 53 obejmującego m.in. zróżnicowane elementy eklektycznego sprzętu kuchennego, urządzeń elektronicznych oraz odbiorników radiowo-telewizyjnych.Wszystkie przedmioty, objęte niniejszym zamówieniem muszą być fabrycznie nowe i nieużywane. Produkty muszą być zgodne z obowiązującymi europejskimi normami bezpieczeństwa.

Część nr: 2 Nazwa: Dostawa wyposażenia pracowni oraz sprzętu na zajęcia praktyczne i dydaktyczne obejmujące wyposażenie kuchenne.
Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia pracowni oraz sprzętu na zajęcia praktyczne i dydaktyczne obejmujące wyposażenie kuchenne oraz ich dostawa do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie przy ul. Leśnej 91, do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Trzebieży przy ul. Wkrzańskiej 10, do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo im. Marii Grzegorzewskiej w Policach przy ul. Korczaka 53. Wszystkie przedmioty, objęte niniejszym zamówieniem muszą być fabrycznie nowe i nieużywane. Produkty muszą być zgodne z obowiązującymi europejskimi normami bezpieczeństwa.

Część nr: 3 Nazwa: Dostawa wyposażenia pracowni oraz sprzętu na zajęcia praktyczne i dydaktyczne obejmujące sprzęt ogrodniczy
Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia pracowni oraz sprzętu na zajęcia praktyczne i dydaktyczne obejmujące sprzęt i narzędzia ogrodnicze wraz z dostawą do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tanowie przy ul. Leśnej 91.Wszystkie przedmioty, objęte niniejszym zamówieniem muszą być fabrycznie nowe i nieużywane. Produkty muszą być zgodne z obowiązującymi europejskimi normami bezpieczeństwa.


UWAGA ZMIANA OGŁOSZENIA
Sprostowanie BZP nr: 540088460-N-2020 z dnia: 2020-05-23
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji: IV
Punkt: 6.2
W ogłoszeniu jest:
Data:2020-05-25,
godzina: 11:00
W ogłoszeniu powinno być:
Data:2020-05-26,
godzina: 14:30
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Elektronika, RTV, AGD, multimedia, Wyposażenie wnętrz
podbranża meble i akcesoria, sprzęt gospodarstwa domowego, sprzęt rtv, multimedia, maszyny i sprzęt rolniczy
kody CPV 16160000, 31700000, 32300000, 39141000, 39700000, 39710000, 44511200
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Zachodniopomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się