Przetarg 7499060 - Dostawa sterylnych wyrobów medycznych Numer referencyjny:...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7499060 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-05-25
przedmiot ogłoszenia
Dostawa sterylnych wyrobów medycznych Numer referencyjny: EO/LA-M-2722/XXXVII/20
Zadanie 11. Szpatułka drewniana, laryngologicz
na, jednorazowa, sterylna. Opakowanie kartonowe 100 szt. 25 000 szt.
2. Szczypce ginekologiczne, anatomiczne, jednorazowe, sterylne, długość 25 cm. Z tworzywa sztucznego, w kształcie pincety. Spiczaste, ząbkowane końcówki. Pakowane pojedynczo w blister. Karton zbiorczy 100 szt. 1 000 szt.
3. Cewnik urologiczny Foley nr 16–18 dwudrożny lateksowy pokryty silikonem, z balonem o pojemności 30–50 ml. 200 szt.

Zadanie 2Sterylne filtry strzykawkowe z hydrofilową membraną z polieterosulfonu (PES). Do filtracji wstępnej lub oczyszczającej, filtr strzykawkowy o średnicy 33 mm, wielkość porów o średnicy 0,45 μm. Obudowa z modyfikowanego akrylu. Powierzchnia filtracji: 4,5 cm2. Ciśnienie maks.: 10 barów. Podłączenie (wlot/wylot): Luer-Lock/Luer. Opakowanie maks. 50 szt. 800 szt.
Zadanie 3Niemowlęcy układ resuscytacyjny, worek 280 ml z zaworem nadciśnieniowym (40 cm H2O), maska w rozmiarze nr 1 w zestawie. 100 szt.
Zadanie 4Zamknięty system do odsysania dla noworodków, zawierający cewnik z dostępem do podawania płynów, adapter oraz zawór sterujący odsysaniem w systemie zamkniętym. Rozmiar od 6 do 8 Fr. 50 szt.
Zadanie 5Igła do amniopunkcji i kordocentezy. Igła do pobierania próbek płynu owodniowego przez powłoki brzuszne oraz testów cytogenetycznych i biochemicznych. Kaniula jest zaopatrzona w przesuwny ogranicznik, umożliwiający określenie głębokości włożenia igły oraz zamek typu luer lock do zbierania płynu owodniowego za pomocą strzykawki. Echogenna końcówka pozwala na dokładną kontrolę wkłucia przez USG. Rozmiar: 20G x 120 mm. 300 szt.
Zadanie 6Szybki test zanurzeniowy immunochromatograficzny do wykrywania przedwczesnego pęknięcia błon płodowych. Opakowanie zawiera paski testowe pakowane pojedynczo, ze środkiem osuszającym, sterylne wymazówki, probówki z buforem ekstrakcyjnym. 150 szt.
Zadanie 7Zestaw do artroskopii barku zawierający serwetę U-kształtną wzmocnioną, samoprzylepną, w rozmiarze min. 200 x 260 cm, wcięcie serwety min. 8 x 80 cm. Zestaw zawierający ponadto serwetę dwuwarstwową samoprzylepną, rozmiar min. 150 x 200 cm, osłonę na stolik Mayo, rozmiar min. 80 x 140 cm, taśmę na przewody, serwetę na stolik instrumentariuszki rozmiar min. 150 x 200 cm, samoprzylepną lub na rzep, ręcznik chłonny. 100 szt.
Zadanie 81. Sterylne siatki (płytki) do dermatomu, do powiększania przeszczepów skóry o wielkości 150 % (1,5:1) kompatybilne z posiadanym przez zamawiającego aparatem Meshgraft II 120 szt.2. Sterylne siatki (płytki) do dermatomu, do powiększania przeszczepów skóry o wielkości 300 % (3:1) kompatybilne z posiadanym przez zamawiającego aparatem Meshgraft II 60 szt.
Zadanie 9Jednorazowy próżnociąg położniczy zbudowany z przyssawki kauczukowo-silikonownej (pelota), uchwytu, systemu przewodów oraz pompy próżniowej. Posiadający odpowiednio wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt, ze wskaźnikiem wartości wytworzonej próżni w postaci czytelnej podziałki oraz łatwo dostępny zawór zwalniający próżnię. Dodatkowo próżnociąg posiada wskaźnik siły ciągnięcia, pozwalający uniknąć przekroczenia bezpiecznej wartości i tym samym zmniejszyć możliwość komplikacji. Elastyczne połączenie między pelotą, a uchwytem pozwala na bezproblemowe manewrowanie oraz właściwe umiejscowienie peloty. Próżnociąg posiada atraumatyczne miseczki w kształcie grzyba o średnicy 50 mm. Do zastosowania przy porodzie drogą pochwową oraz przy cesarskim cięciu. 50 szt.
Zadanie 101. Folia operacyjna, sterylna, jednorazowego użytku wykonana w formie arkuszy, przezroczysta, wytrzymała. Folia stanowiąca barierę dla bakterii, łatwa w aplikacji, o wysokiej paro-przepuszczalności. Grubość folii: 22–27 mm, wykonana z poliuretanu, pokryta klejem hipoalergicznym. Folia elastyczna, dopasowująca się do kształtów ciała i podatna na rozciąganie podczas manewrów operacyjnych. Wyposażona w nieprzylepne paski po bokach o szerokości 3–3,5 cm. Powierzchnia antystatyczna, antyrefleksyjna, matowa i niepalna. Opakowanie maks. 50 szt. Rozmiar powierzchni przylepnej minimum: 45 x 21 cm. 500 szt.2. Folia operacyjna, sterylna, jednorazowego użytku wykonana w formie arkuszy, przezroczysta, wytrzymała. Folia stanowiąca barierę dla bakterii, łatwa w aplikacji, o wysokiej paro-przepuszczalności. Grubość folii: 22–27 mm, wykonana z poliuretanu, pokryta klejem hipoalergicznym. Folia elastyczna, dopasowująca się do kształtów ciała i podatna na rozciąganie podczas manewrów operacyjnych. Wyposażona w nieprzylepne paski po bokach o szerokości 3–3,5 cm. Powierzchnia antystatyczna, antyrefleksyjna, matowa i niepalna. Opakowanie maks. 50 szt. Rozmiar powierzchni przylepnej minimum: 40 x 30 cm. 500 szt.3. Folia operacyjna, sterylna, jednorazowego użytku wykonana w formie arkuszy, przezroczysta, wytrzymała. Folia stanowiąca barierę dla bakterii, łatwa w aplikacji, o wysokiej paro-przepuszczalności. Grubość folii: 22–27 mm, wykonana z poliuretanu, pokryta klejem hipoalergicznym. Folia elastyczna, dopasowująca się do kształtów ciała i podatna na rozciąganie podczas manewrów operacyjnych. Wyposażona w nieprzylepne paski po bokach o szerokości 3–3,5 cm. Powierzchnia antystatyczna, antyrefleksyjna, matowa i niepalna. Opakowanie maks. 50 szt. Rozmiar powierzchni przylepnej minimum: 30 x 21 cm. 500 szt.4. Folia operacyjna, sterylna, jednorazowego użytku wykonana w formie arkuszy, przezroczysta, wytrzymała. Folia stanowiąca barierę dla bakterii, łatwa w aplikacji, o wysokiej paro-przepuszczalności. Grubość folii: 22 - 27 mm, wykonana z poliuretanu, pokryta klejem hipoalergicznym. Folia elastyczna, dopasowująca się do kształtów ciała i podatna na rozciąganie podczas manewrów operacyjnych. Wyposażona w nieprzylepne paski po bokach o szerokości 3–3,5 cm. Powierzchnia antystatyczna, antyrefleksyjna, matowa i niepalna. Opakowanie maks. 50 szt. Rozmiar powierzchni przylepnej minimum: 15 x 21 cm. 500 szt.
Zadanie 11Zestaw do drenażu przezskórnego metodą dwustopniową 6 F lub 9 F lub 12 F (do wyboru przez zamawiającego), kateter typu Pigtail, wykonany z obojętnego biologicznie materiału widocznego w rtg, gładka powierzchnia, cienkie ścianki, duże otwory boczne w odcinku dystalnym drenu gwarantujące skuteczny drenaż, igła prosta w rozmiarze 18 G x 7 cm, igła dwuczęściowa 15 G x 29 cm prowadnik o wymiarach 0,35 x 60 cm, dilator rozszerzacz 6F/9F/12F x 18 cm, kranik jednorożny pozwalający na podłączenie z przedłużaczem i workiem odpływowym, przedłużacz o długości 25 cm. 70 szt.
Zadanie 121. Sterylny zestaw do przezskórnej tracheostomii metodą Griggsa. Zestaw bez peana z rurką tracheostomijną z wbudowanym w ściankę rurki przewodem do odsysania wydzieliny. Zestaw składający się z kaniuli z igłą i strzykawką 10 ml, skalpela, prowadnicy Seldingera, rozszerzadła oraz rurki tracheostomijnej, tasiemki, szczoteczki oraz opaski mocującej. Zestaw pakowany na sztywnej tacy umożliwiającej szybkie otwieranie. Rozmiar 8 i 9. 14 szt.2. Sterylny zestaw do przezskórnej tracheostomii z rozszerzadłem jednostopniowym o kształcie „rogu nosorożca”, pozwala na wprowadzenie rurki tracheostomijnej przy użyciu metody Seldingera. Zestaw zawiera jednostopniowe rozszerzadło z warstwą poślizgową o miękkim końcu i ergonomicznym uchwycie, cewnik z miękkim końcem dopasowany do stożkowego zakończenia rurki tracheostomijnej, skalpel, strzykawka 10 ml, igła 14 Ga z kaniulą, prowadnicę Seldingera i prowadnik, rozszerzadło 14 F, rurkę tracheostomijną z odsysaniem znad mankietu rozmiar 8 i 9 (do wyboru przez zamawiającego), stożkowy prowadnik rurki z uchwytem, dwie kaniule wewnętrzne, opaska, szczoteczka. 14 szt.
branża Medyczna
podbranża materiały medyczne
kody CPV 33190000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się