Przetarg 7697379 - Dostawa sprzętu medycznego różnego (liczniki igieł,...

   
Analizuj Zamówienie 7697379 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-09-16
przedmiot ogłoszenia
Dostawa sprzętu medycznego różnego (liczniki igieł, elektroda haczykowa monopolarna, zestaw do cystotomii, dreny do podaży cy
tostatyków) na potrzeby COZL Numer referencyjny: COZL/DZP/AS/3411/PN-139/20
Liczniki igieł z systemem usuwania ostrzy skalpeliDostawa sprzętu medycznego różnego (liczniki igieł, elektroda haczykowa monopolarna, zestaw do cystotomii, dreny do podaży cytostatyków) na potrzeby COZL.Część nr 1 – Liczniki igieł z systemem usuwania ostrzy skalpeli.
Elektroda haczykowa monopolarnaDostawa sprzętu medycznego różnego (liczniki igieł, elektroda haczykowa monopolarna, zestaw do cystotomii, dreny do podaży cytostatyków) na potrzeby COZL.Część nr 2 – Elektroda haczykowa monopolarna.
Zestaw do cystostomiiDostawa sprzętu medycznego różnego (liczniki igieł, elektroda haczykowa monopolarna, zestaw do cystotomii, dreny do podaży cytostatyków) na potrzeby COZL.Część nr 3 – Zestaw do cystostomii.
Uchwyty do lamp operacyjnychDostawa sprzętu medycznego różnego (liczniki igieł, elektroda haczykowa monopolarna, zestaw do cystotomii, dreny do podaży cytostatyków) na potrzeby COZL.Część nr 4 – Uchwyty do lamp operacyjnych.
Dreny do podaży cytostatykówDostawa sprzętu medycznego różnego (liczniki igieł, elektroda haczykowa monopolarna, zestaw do cystotomii, dreny do podaży cytostatyków) na potrzeby COZL.Część nr 5 – Dreny do podaży cytostatyków.
Pojemniki do transportu materiału tkankowegoDostawa sprzętu medycznego różnego (liczniki igieł, elektroda haczykowa monopolarna, zestaw do cystotomii, dreny do podaży cytostatyków) na potrzeby COZLCzęść nr 6 – Pojemniki do transportu materiału tkankowego.
branża Medyczna
podbranża sprzęt medyczny, materiały medyczne
kody CPV 33100000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się