Zlecenie 9010891 - Dostawa sprzętu i pomocy szkolnych w ramach programu...

   
Zamówienie 9010891 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2022-06-29
przedmiot zlecenia
Dostawa sprzętu i pomocy szkolnych w ramach programu Laboratoria przyszłości-wyposażenie dodatkowe dla Szkoły Podstawowej Nr
2.
Przedmiot zamówienia dotyczy asortymentu wymienionego poniżej.
L.p.
Elementy przedmiotu zamówienia
Opis elementów przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania techniczne, /-5% odchylenia)
Ilość
Zestaw robotów edukacyjnych
Zestaw robotów 3w1, dzięki któremu można zbudować czołg, trójkołowy samochód wyścigowy oraz robota balansującego. Na PC uczniowie mogą programować go w graficznym środowisku mBlock opartym na Scratch oraz Arduino IDE. Dla urządzeń mobilnych dostępna jest aplikacja Makeblock, dzięki której również można sterować i programować robota. Wyposażony jest w nowy sterownik oparty na Arduiono Mega 2560, posiada on aż 10 portów we/wy do podłączania zewnętrznych czujników i silników. Duża ilość zintegrowanych czujników, w tym żyroskop i enkodery, umożliwiają zaprogramowanie zaawansowanych systemów nawigacji robota.Specyfikacja techniczna: Programowanie graficzne: mBlock (zgodny ze Scratch 2.0) dla Windows, macOS, Linux mBlock App/Makeblock App dla iOS i Android, Programowanie tekstowe: Arduino IDE dla Winodws, macOS, Linux Sterownik: Auriga zgodny z Arduino Mega (mikrokontroler ATmega 2560) Czujniki i moduły:2x czujnik światła,1x czujnik dźwięku,1x żyroskop,1x czujnik temperatury,1x czujnik odległości,1x podwójny czujnik linii.Urządzenia wyjścia:2x silniki DC z enkoderem,1x 12x dioda LED RGB. Zawartość - ponad 100 elementów:2x silnik z enkoderem,1x sterownik Me Auriga,2x czujnik światła,1x czujnik dźwięku,1x żyroskop,1x czujnik temperatury,1x czujnik odległości,1x podwójny czujnik linii,2x moduł bluetooth,2x opona 90T,2x gąsienica,2x belka 0824-112,1x belka 824-48,6x wspornik (3 typy),38x śruba (5 typów), 2x kątownik (2 typy),8x koło zębate (3 typy),1x klucz płaski,1x śrubokręt,1x kabel do silnika,1x kabel USB,1x instrukcja.
1 sztuka
Robot edukacyjny (Zębatek) - zdalnie sterowany wraz z akcesoriami
Robot zbudowany z kół zębatych. Dzięki kolorowej instrukcji z przykładowymi projektami do wykonania krok po kroku. Zasady budowania są proste-wystarczy połączyć dowolną liczbę kół zębatych z głową i zmotoryzowaną podstawą. Za pomocą pilota zdalnego sterowania robot może poruszać się w dowolnym kierunku w zasięgu 15 metrów. Jednocześnie podczas jazdy możesz zobaczyć, jak kręcą się na nim wszystkie zainstalowane zębatki. Robot to nagradzany produkt, wyróżniony przez dzieci i rodziców.
Plusy:
kreatywna zabawa,
możliwość zbudowania różnych robotów,
zdalnie sterowany.
Zawartość: 149 elementów konstrukcyjnych robota (długość podstawy 15,2 cm), bezprzewodowy pilot, instrukcja, robot wymaga 6 baterii AA, które nie są częścią zestawu. Do zestawu dołączony jest Monitor interaktywny (typu np. Avtek TouchScreen 6 Lite 65 ). MInimalne wymagania monitora: Wykład, prezentacja lub lekcja - monitor interaktywny jest idealnym towarzyszem podczas każdego spotkania. Lite łączy zaawansowaną funkcjonalność z przystępną ceną. Nowa generacja modułu Android oferuje płynną obsługę monitora i pozwala na zainstalowanie bardziej wymagających aplikacji. Aktualizacje oprogramowania monitora przez internet sprawiają, że zawsze będzie otrzymywał najnowsze funkcje i korzystał z aktualnych aplikacji.
Cechy wyróżniające:
przekątna: minimum 65
jasność: 350 cd/m2
rozdzielczość panelu: 3840 x 2160
czas reakcji: 8 ms
Dodatkowe funkcje:
Android OS, menu dotykowe OSD, slot OPS, aplikacja do nanoszenia notatek, narzędzie do prowadzenia głosowania
notowanie na dowolnym źródle, oprogramowanie Windows kompatybilne z aplikacją do nanoszenia notatek, wyświetlanie komentarzy tekstowych na ekranie przez uczestników
komunikacja Bluetooth i Wi-Fi. Kluczowa forma wizualizacji oraz prezentowania jak i samo tworzenie skomplikowanych programów na ekranie monitora spowoduje, że każdy uczeń będzie w stanie poznać tajniki jakie niesie ze sobą programowanie z użyciem Robota Zębatka. Dodatkowo wbudowany program do notatek umożliwia zapisywanie uwag i podkreślanie ważnych elementów na bieżąco w trakcie wizualizacji.
1 zestaw
Zasilacz laboratoryjny prądu stałego regulowany
Wysokiej jakości zasilacz elektroniczny.
Dodatkowe informacje:
oddzielna regulacja napięcia i mocy,
wyświetlacz cyfrowy: wskaźniki LED o wysokim kontraście dla napięcia wyjściowego i prądu,
wskaźniki LED dla napięcia stałego, prądu stałego i przegrzania,
1 wyjście - napięcie wejściowe: 230 V (AC),
napięcie wyjściowe: 0-15V (DC),
prąd wyjściowy: 0-3 A,
moc: 45 W,
tętnienie szczątkowe: 5 mV,
gniazda bezpieczeństwa 4 mm,
zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem,
aktywnie wentylowany,
wym. 30,5 x 16 x 13 cm,
waga 3,6 kg,
dostarczany z kablem sieciowym.
1 sztuka
Elektroniczna burza mózgów
Zestaw pomocy elektronicznychpozwala dzieciom wykonać blisko 350 różnych połączeń elektronicznych, aby zaobserwować zasady działania prądu w obwodach. Budowanie obwodów dzięki specjalnemu systemowi złączek jest bardzo proste, a załączona instrukcja pełna kolorowych schemtaów.
Z uwagi na rozległą tematykę i łatwość użycia, zestaw ten jest doskonałą pomocą dydaktyczną zarówno młodszych, jak i starszych uczniów.
1 sztuka
System dziesiętny 0-999
Kolorowy system dziesiętny, to doskonały materiał dydaktyczny, który pozwoli nauczycielowi wprowadzić najważniejsze zagadnienia związane z systemem dziesiętnym: struktura dziesiątkowego systemu pozycyjnego, wartości cyfr w liczbach wielocyfrowych, porównywanie liczb wielocyfrowych, działania arytmetyczne na liczbach wielocyfrowych (dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie - bez przekroczenia i z przekroczeniem progu dziesiątkowego). Uczniowie poprzez aktywne działania na konkretnym materiale szybko opanują nowe wiadomości, a nabyte umiejętności zostaną w ich umysłach na dłużej. Po prostu dlatego, że w aktywnym działaniu abstrakcyjne pojęcia związane z ułamkami zostaną w końcu... zrozumiane przez każdego ucznia.
Zawartość:
44 elementy z grubego, lakierowanego kartonu: 9 niebieskich setek (wym. 10 x 10 cm), 15 zielonych dziesiątek (wym. 1 x 10 cm), 20 żółtych jedności (wym. 1 x 1 cm),
zamykana, foliowa torebka.
2 sztuki
Mikroskop jednookularowy 40/100/400x LED wraz z akcesoriami
Mikroskop możemy poprzez port USB podłączyć do komputera i korzystać z wbudowanej, cyfrowej kamery 3 Mpix, tj. wyświetlanie obrazu na monitorze, ekranie lub tablicy interaktywnej, zapis obrazu w formie pliku celem późniejszej obróbki cyfrowej.
Parametry techniczne:
okular: szerokokątny 10x, pole widzenia 18 mm, antygrzybiczny,
tubus: jednookularowy, obracany 360stopn., pochylenie 45stopn., dł. 160 mm,
uchwyt rewolwerowy: czterogniazdowy, system łożyska kulkowego, płynne przełączanie click-stop,
obiektywy: 35 mm achromatyczne - 4x NA-0.10, 10x NA-0.25, 40x NA-0.65 sprężynowy, 100x NA-1.25 sprężynowy,
powiększenia: 40x, 100x, 400x,
kamera cyfrowa: 3 Mpix USB2 z oprograniem kompatybilnym z Windows 10,11
stolik przedmiotowy: 123 x 119 mm (dwa zaciski),
ogniskowanie: współosiowe pokrętła mikro- i makroregulacji, czułość 0,002 mm,
kondensor: soczewkowy Abbego NA 1,25 z przysłoną irysową i gniazdem filtrów,
oświetlenie: LED 1W z pokrętłem regulacji jasności,
zasilanie: zasilacz sieciowy,
korpus: metalowy, waga 3 kg, wys. 37 cm
1 sztuka
Sprzęt i wyposażenie zostały opisane przez określenie minimalnych, wymaganych i potrzebnych zamawiającemu parametrów funkcjonalnych, co oznacza, że dopuszczalne jest zaoferowanie sprzętu i wyposażenia posiadających parametry na wymaganym poziomie lub lepsze od opisanych. Zamawiający dołożył wszelkich starań, by w opisie nie było nazw handlowych firm, towarów lub produktu. Jeśli w opisie przedmiotu zamówienia, została podana nazwa towaru lub produktu, ma ona charakter jedynie informacyjny.
Jakiekolwiek wskazane w opisie przedmiotu zamówienia, nazwy produktów lub ich producenci, mają na celu jedynie przybliżenie wymagań, których nie można było opisać przy pomocy dostatecznie dokładnych i zrozumiałych określeń. Przy czym istotne jest to, że produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem referencyjnym ale posiada, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu referencyjnego cechy i parametry.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia fabrycznie nowego, tzn. nieużywanego przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu poprawnej pracy, pochodzącego z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych sprzętu, w zakresie określonym poniżej wraz z transportem, wniesieniem, ustawieniem, zamontowaniem, podłączeniem, konfiguracją, uruchomieniem oraz integracją z infrastrukturą szkolną, w miejscach wskazanych przez Zamawiającego. Wykonawca dostarczy oraz przekaże odpowiednio Dyrektorowi szkoły lub osobie przez niego upoważnionej sprzęt w oryginalnym opakowaniu wraz z licencjami, dokumentacją użytkową, gwarancją, płytami instalacyjnymi, sterownikami, certyfikatami itp. Przedmiot zamówienia należy dostarczyć do Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Adama Mickiewicza 9, 27-600 Sandomierz.
Gwarancja na całość zamówienia wynosi 36 miesięcy.
W przypadku gdy zmiany treści SWZ są istotne dla sporządzenia oferty lub wymagają od wykonawców dodatkowego czasu na zapoznanie się ze zmianą treści SWZ i przygotowanie ofert, zamawiający przedłuża termin składania ofert o czas niezbędny na ich przygotowanie.
4. Zamawiający informuje wykonawców o przedłużonym terminie składania ofert przez: zamieszczenie informacji na stronie prowadzonego postępowania, na której została udostępniona SWZ oraz zmianę ogłoszenia o zamówieniu.
Wykonawca pobierający wersję elektroniczną SWZ ze strony BIP zamawiającego zobowiązany jest do jej monitorowania do dnia składania ofert, gdyż zamieszczane tam są wyjaśnienia/ewentualne zmiany treści SWZ. Dokonane w ten sposób uzupełnienia stają się częścią SWZ i będą dla wykonawców wiążące.
branża Maszyny, sprzęt, urządzenia, narzędzia, Laboratoria, Materiały papiernicze, szkolne
podbranża sprzęt laboratoryjny, maszyny i sprzęty inne, materiały dydaktyczne
kody CPV 39162110
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji świętokrzyskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora świętokrzyskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

WYŚWIETL PODOBNE ZAMÓWIENIA Z BRANŻY: sprzęt laboratoryjny , maszyny i sprzęty inne , materiały dydaktyczne

       
nr Termin Organizator Przedmiot
9078216 2022-08-29
godz. 15:00
IPT SAFETY SP. Z O.O. Opracowanie światłowodowego systemu rozłożonego i dynamicznego pomiaru ciśnienia w odwiercie wydobywczym gazu ziemnego długoterminowy wynajem specjalistycznej aparatury naukowo-badawc...
9109437 2022-08-30
godz. 13:00
PIT-RADWAR S.A. Przedmiot postępowania Klin blokada pod koła duży guma 25,5cm CH-28: 6 szt.
9102563 2022-09-01
godz. 12:00
LUBELSKI WĘGIEL BOGDANKA S.A. Dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do lokomotywy spągowej DH-70
9103069 2022-09-01
godz. 15:00
ANWIL S.A. ANWIL S.A. zaprasza do złożenia oferty na: zakup i dostawa zbiornika do poboru substancji kriogenicznych. Warunki handlowe: 1. Oczekiwany termin płatności – minimalny termin płatnośc...
9078399 2022-09-01
godz. 23:59
WI-TECH PIOTR WINIARCZYK W związku z realizacją projektu pt. „Wzrost konkurencyjności firmy poprzez wprowadzenie do oferty nowego wysokowydajnego narzędzia” , nr. Projektu: RPLU.03.07.00-06-0041/20 w ramach ...
9094852 2022-09-05
godz. 10:00
AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA IM. STANISŁAWA STASZICA W KRAKOWIE dostawa komory rękawicowej wraz z wyposażeniem przeznaczonej do pracy w atmosferze beztlenowej i suchej, azotu, argonu lub helu- KC-zp.272-426/22 Numer referencyjny: KC-zp.272-426/22 Przed...
9089598 2022-09-06
godz. 23:59
ZETKAMA SP. Z O.O. Opracowanie innowacyjnych zaworów bezpieczeństwa o unikalnej charakterystyce pracy do zastosowania w instalacjach przemysłowych 5. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest wyko...
9094823 2022-09-07
godz. 10:45
INSTYTUT WYSOKICH CIŚNIEŃ POLSKIEJ AKADEMII NAUK W WARSZAWIE Zestaw do obrazowania ramanowskiego w niskich temperaturach (ang. Raman spectroscopy unit with continuous flow helium cryostat) Numer referencyjny: ZP-225/04/2022 Dostawa zestawu do obrazowa...
9101833 2022-09-11
godz. 23:59
ARTUS AIRCRAFT SP. Z O.O. Opracowanie oraz budowa innowacyjnego samolotu o konstrukcji modułowej z napędem hybrydowym -Artus Hybrid Aircraft Przedmiotem dostawy są urządzenia i narzędzia stanowiące wyposażeni...
9100372 2022-09-12
godz. 15:00
SR ROBOTICS SP. Z O.O. Opracowanie innowacyjnej metodyki badania środowiska wodnego z wykorzystaniem formacji autonomicznych pojazdów podwodnych oraz sztucznej inteligencji do identyfikacji i klasyfikacji ferrom...