Przetarg 7339009 - Dostawa samochodów specjalistycznych: do monitoringu sieci...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7339009 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-02-17
przedmiot ogłoszenia
Dostawa samochodów specjalistycznych: do monitoringu sieci wod-kan szt.1 oraz do czyszczenia sieci i urządzeń kanalizacyjnych s
zt.1 Numer referencyjny: OCZ-PRZ/ 2 /2020
Dostawa samochodu specjalistycznego: zamówienie częściowe nr 1 – do monitoringu sieci wod-kan szt.11. Zamówienie częściowe nr 1 – dostawa samochodu specjalistycznego do monitoringu sieci wod-kan – szt.1.2. Zamawiający wymaga dostawy:(a) podwozia nośnego pojazdu wyprodukowanego w okresie do 9 miesięcy przed datą dostawy na miejsce dostaw;(b) pojazdu kompletnego, nowego, nie będącego prototypem; na dowód tego Wykonawca wskaże Zamawiającemu, co najmniej 2 użytkowników pojazdów z zabudową specjalistyczną odpowiadającą przedmiotowi zamówienia, którym Wykonawca dostarczył samochód specjalistyczny, wraz z podaniem danych kontaktowych.Samochód specjalistyczny winien:(i). być dostosowany do ruchu w terenie, po drogach gruntowych i szutrowych, nieutwardzonych i utwardzonych, oraz po drogach publicznych z nawierzchniami twardymi, w ciągu całego roku kalendarzowego, w warunkach klimatycznych odpowiadających wszystkim porom roku, na terenie gminy miejsca dostaw;(ii). spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych w ruchu prawostronnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo o Ruchu Drogowym3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w SIWZ w części III Opis przedmiotu zamówienia.
Dostawa samochodu specjalistycznego: zamówienie częściowe nr 2 – do czyszczenia sieci i urządzeń kanalizacyjnych szt.11. Zamówienie częściowe nr 2 – dostawa samochodu specjalistycznego do czyszczenia sieci i urządzeń kanalizacyjnych – szt.1.2. Zamawiający wymaga dostawy:(a) podwozia nośnego pojazdu wyprodukowanego w okresie do 9 miesięcy przed datą dostawy na miejsce dostaw;(b) pojazdu kompletnego, nowego, nie będącego prototypem; na dowód tego Wykonawca wskaże Zamawiającemu, co najmniej 2 użytkowników pojazdów z zabudową specjalistyczną odpowiadającą przedmiotowi zamówienia, którym Wykonawca dostarczył samochód specjalistyczny, wraz z podaniem danych kontaktowych;(c) pojazdu specjalistycznego, dwufunkcyjnego typu kombi (ssąco-płuczący) wraz z zabudową dla zapewnienia możliwości hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji grawitacyjnej przez typowe urządzenia rewizyjne, usuwania zatorów oraz pompowania ścieków.Samochód specjalistyczny winien:(i). być dostosowany do ruchu w terenie, po drogach gruntowych i szutrowych, nieutwardzonych i utwardzonych, oraz po drogach publicznych z nawierzchniami twardymi, w ciągu całego roku kalendarzowego, w warunkach klimatycznych odpowiadających wszystkim porom roku, na terenie gminy miejsca dostaw;(ii). spełniać wymagania pojazdu dopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych w ruchu prawostronnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy Prawo o Ruchu Drogowym.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w SIWZ w części III Opis przedmiotu zamówienia.
branża Motoryzacja
podbranża samochody specjalistyczne
kody CPV 34000000, 34144000, 34144500
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Lubelskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Lubelskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się