Zlecenie 7326687 - Celem szkolenia jest przekazanie Uczestnikom Projektu wiedzy...

   
Analizuj Zamówienie 7326687 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2020-02-10
przedmiot zlecenia
Celem szkolenia jest przekazanie Uczestnikom Projektu wiedzy niezbędnej do uzyskania międzynarodowego certyfikatu kompetencji w
zakresie testowania oprogramowania: ISTQB Certified Tester — Foundation Level. Cel zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkolenia „Certyfikowany tester - poziom podstawowy ISTQB” w ramach projektu pt.: „Młodzi programiści na podbój rynku pracy! - III EDYCJA”. Przedmiot zamówienia • Zakres usługi obejmuje przeprowadzenie szkolenia „Certyfikowany tester - poziom podstawowy ISTQB”, przygotowującego do egzaminu zewnętrznego Certified Tester Foundation Level (CTF). Szkolenie musi składać się z wykładów oraz z ćwiczeń i kończyć się przeprowadzeniem symulacji egzaminu.
• Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy niezbędnej do uzyskania międzynarodowego certyfikatu kompetencji w zakresie testowania oprogramowania: ISTQB Certified Tester — Foundation Level.
• Konieczne jest dostosowanie tempa pracy do potrzeb i możliwości uczestników, zaplanowanie czasu na rozwiązanie indywidualnych trudności poszczególnych osób oraz sumienne prowadzenia szkolenia w sposób umożliwiający przygotowanie uczestników do egzaminu zewnętrznego.
• Wymiar zajęć:120 godzin zegarowych:15 dni po 8 godzin, w grupie około 10 osobowej.
• Szkolenia będą się odbywały w dni powszednie.
• Termin realizacji szkoleń do końca marca 2020 r.
• Szkolenia będą realizowane w przystosowanych do tego salach, które zostaną zapewnione przez Zamawiającego na terenie Trójmiasta.
• Rekrutację uczestników szkoleń zapewni Zamawiający.
branża Edukacja, szkolenia
podbranża szkolenia zawodowe, kursy informatyczne
kody CPV 80500000, 80530000, 80533200
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się